PANELE KORKOWE WICANDERS - GO4CORK

Panele korkowe Go4Cork od Wicanders zachwycają naturalnym wzornictwem i materiałem. Przywróć swoim zmysłom równowagę, korzystając z zalet, jakie przynosi podłoga z korka.

Panel korkowy podłogowy NATURAL 905x295x10,5mm

Panel korkowy podłogowy NATURAL 905x295x10,5mm
Panel korkowy podłogowy NATURAL 905x295x10,5mm

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

Cena:

339,90 zł / kpl.

159,13 zł / m2
kpl.

  

KORK.PL     KORK.PL     KORK.PL

Panele korkowe na podłogę dopasowane do współczesnych potrzeb

Nadmierny hałas, kurz i zimno mogą skutecznie popsuć atmosferę każdego domu. Aby temu zapobiec, warto dokładnie zastanowić się nad rodzajem wykończenia wnętrza, w tym okładziny podłogowej. Dobry wybór to podłoga z korka, która tworzy we wnętrzu kojącą atmosferę. Naturalny materiał wprowadza do pomieszczeń szereg korzyści. Korkowa podłoga jest zawsze ciepła w dotyku, a przy tym łatwa w utrzymaniu w czystości. Bardzo dobrze izoluje od dźwięków dochodzący z niższej kondygnacji, zmniejszając również odgłosy kroków i pogłos. Dzięki temu podłoga z korka skutecznie wycisza pomieszczenie, wprowadzają do wnętrz pożądaną, niezbędną do relaksu ciszę. Zgodnie z maksymą, że funkcjonalny dom to dom dobrze wyizolowany. Co ważne, korkową podłogę można łączyć z wodnym ogrzewaniem podłogowym z wylewką betonową.

Podłoga z korka — mniej znaczy lepiej

Czasem jeden wybór potrafi zmienić wiele we wnętrzu. Przyjemne w dotyku podłogi w neutralnych odcieniach koją zmysły i podnoszą komfort mieszkania. Korkowe podłogiwolne od ftalanów, dzięki czemu powietrze w mieszkaniu utrzymane jest w przyjaznej dla zdrowia domowników jakości. To efekt wykorzystanych materiałów i zielonego cyklu produkcji, w której wykorzystywany jest nawet najmniejszy odpad. Dodatkowo naturalny korek pochłania dwutlenek węgla, dzięki czemu korkowe podłogi uznawane są za produkty ekologiczne. W efekcie to wybór, które docenią domownicy i przyszłe pokolenia.

Szukasz posadzki komfortowej dla stóp?

Dobrze trafiłeś. Wyobraź sobie ciepłą, przyjemną dla stóp podłogę, które łagodzi wstrząsy i napięcia powstałe podczas chodzenia. Korkowa podłoga nie odkształca się po uderzeniu, tylko szybko wraca do poprzedniej formy. Sprężystość korka pozytywnie wpływa na kręgosłup, a tym samym samopoczucie. 

 

korkowa podłogapodłoga z korkapanele korkowe na podłogę

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony