SAMOPRZYLEPNE TAŚMY KORKOWE 4MM

 

Korkowa taśma samoprzylepna 4mm x 50mm x 1000mm Korkowa taśma samoprzylepna 4mm x 50mm x 1000mm
Producent: KORKOWY.PL

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

4,24 zł / szt.

szt.
zobacz więcej
Taśma korkowa samoprzylepna 4mm x 50mm x 2m - 20 szt. Taśma korkowa samoprzylepna 4mm x 50mm x 2m - 20 szt.
Producent: KORKOWY.PL

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: do uzgodnienia

249,88 zł / kpl.

kpl.
zobacz więcej

Korek naturalny w formie pasków o grubości 4 mm pozwala w wygodny sposób korzystać z zalet, jakie niesie ze sobą kora dębowa. Taśmy korkowe samoprzylepne bez dodatkowych środków i narzędzi zamontować można do wszystkich gładkich powierzchni niepylących. Świetnie sprawdzają się w połączeniu z gumą, skórą, papierem, tekturą, sklejką, laminatami, szkłem, ceramiką, tworzywami sztucznymi i płytami KG. Mocne trzymanie zapewnia klej akrylowy, który trwale przylega do powierzchni. Dostępne w szerokości 50 mm.

Wykorzystanie taśmy korkowej samoprzylepnej 4 mm

Decoupage, scrapbooking i DIY. Korek naturalny z warstwą samoprzylepną z łatwością przymocować można do papieru i kartonu. Dzięki temu świetnie sprawdza się przy tworzeniu opakowań, kartek oraz innego typu dekoracji i ozdób. Taśma korkowa 4 mm może służyć jako podkład do ceramiki, kamienia i szkła.

Taśma korkowa to również szybki sposób na wypełnienie luk, a także wykończenie tablic korkowych, parawanów, gablot i innych produktów korkowych.

Oprócz tego taśma korkowa samoprzylepna wykorzystywana jest jako odbojniki do mebli, a także podkładki ochronne. Miękki korek zabezpiecza podłogę przed rysami, które powstają w momencie przesuwania ciężki przedmiotów. Dzięki właściwościom korka naturalnego, taśma korkowa stosowana jest także jako izolator termicznyakustyczny i wibroizolator.

Odporny na ataki pleśni i grzybów, a przy tym nieprzesiąkliwy pasek z korka wykorzystywany jest również jako uszczelnienia. Może być używany w warunkach wilgotnych.

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony