SAMOPRZYLEPNE TAŚMY KORKOWE 4MM

 

Korkowa taśma samoprzylepna 4mm x 50mm x 1000mm

Korkowa taśma samoprzylepna 4mm x 50mm x 1000mm
Korkowa taśma samoprzylepna 4mm x 50mm x 1000mm

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

Cena:

4,24 zł / szt.

szt.

Taśma korkowa samoprzylepna 4mm x 50mm x 2m - 20 szt.

Taśma korkowa samoprzylepna 4mm x 50mm x 2m - 20 szt.
Taśma korkowa samoprzylepna 4mm x 50mm x 2m - 20 szt.

Pas korkowy wykonany z korka technicznego z roli HQ, pokryty jednostronnie warstwą samoprzylepną. Bardzo silny klej akrylowy umożliwia montaż korka do wszystkich gładkich powierzchni niepylących, takich jak m.in. papier, tektura, płyta KG, sklejka, szkło, laminaty, ceramika, tworzywo sztuczne, skóra, guma, itp.

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: do uzgodnienia

Cena:

249,88 zł / kpl.

kpl.

Korek naturalny w formie pasków o grubości 4 mm pozwala w wygodny sposób korzystać z zalet, jakie niesie ze sobą kora dębowa. Taśmy korkowe samoprzylepne bez dodatkowych środków i narzędzi zamontować można do wszystkich gładkich powierzchni niepylących. Świetnie sprawdzają się w połączeniu z gumą, skórą, papierem, tekturą, sklejką, laminatami, szkłem, ceramiką, tworzywami sztucznymi i płytami KG. Mocne trzymanie zapewnia klej akrylowy, który trwale przylega do powierzchni. Dostępne w szerokości 50 mm.

Wykorzystanie taśmy korkowej samoprzylepnej 4 mm

Decoupage, scrapbooking i DIY. Korek naturalny z warstwą samoprzylepną z łatwością przymocować można do papieru i kartonu. Dzięki temu świetnie sprawdza się przy tworzeniu opakowań, kartek oraz innego typu dekoracji i ozdób. Taśma korkowa 4 mm może służyć jako podkład do ceramiki, kamienia i szkła.

Taśma korkowa to również szybki sposób na wypełnienie luk, a także wykończenie tablic korkowych, parawanów, gablot i innych produktów korkowych.

Oprócz tego taśma korkowa samoprzylepna wykorzystywana jest jako odbojniki do mebli, a także podkładki ochronne. Miękki korek zabezpiecza podłogę przed rysami, które powstają w momencie przesuwania ciężki przedmiotów. Dzięki właściwościom korka naturalnego, taśma korkowa stosowana jest także jako izolator termicznyakustyczny i wibroizolator.

Odporny na ataki pleśni i grzybów, a przy tym nieprzesiąkliwy pasek z korka wykorzystywany jest również jako uszczelnienia. Może być używany w warunkach wilgotnych.

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony