SAMOPRZYLEPNE TAŚMY KORKOWE 5MM

 

Korkowa taśma samoprzylepna 5mm x 50mm x 1000mm

Korkowa taśma samoprzylepna 5mm x 50mm x 1000mm
Korkowa taśma samoprzylepna 5mm x 50mm x 1000mm

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

Cena:

4,61 zł / szt.

szt.

Taśma korkowa samoprzylepna 5mm x 50mm x 2m - 20 szt.

Taśma korkowa samoprzylepna 5mm x 50mm x 2m - 20 szt.
Taśma korkowa samoprzylepna 5mm x 50mm x 2m - 20 szt.

Pas korkowy wykonany z korka technicznego z roli HQ, pokryty jednostronnie warstwą samoprzylepną. Bardzo silny klej akrylowy umożliwia montaż korka do wszystkich gładkich powierzchni niepylących, takich jak m.in. papier, tektura, płyta KG, sklejka, szkło, laminaty, ceramika, tworzywo sztuczne, skóra, guma, itp.

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: do uzgodnienia

Cena:

262,38 zł / kpl.

kpl.

Taśmy korkowe samoprzylepne to paski z korka naturalnego o grubości 5 mm. Dzięki umieszczonej z jednej strony warstwie klejącej, taśma korkowa to produkt szczególnie łatwy i bezproblemowy w użyciu. Przymocowanie korka nie wymaga stosowania dodatkowych preparatów lub samodzielnego cięcia materiału. Wystarczy odkleić folię ochronną i przyłożyć pasek do wybranej powierzchni. Akrylowy klej szybko łączy korek z podłożami niepylącymi, w tym gumą, tworzywami sztucznymi, płytami kartono – gipsowymi, laminatem, kartonem, papierem oraz skórą.

Taśma korkowa samoprzylepna 5 mm – zastosowanie

Taśma korkowa wykonana jest z jednego z najtrwalszych materiałów organicznych. Z tego powodu nadaje się do szeregu zastosowań konstrukcyjnych i wykończeniowych.

To również materiał o charakterze dekoracyjnym. Ekologiczny produkt nadaje się do wykańczania kompozycji florystycznych. Dodatkowo można wykonywać na nim nadruki, co daje szerokie możliwości personalizacji.

Taśma korkowa to także prosty sposób na wykończenie tablic, gablot i parawanów korkowychZe względu na wysoką estetykę nadaje się do ozdabiania różnego typu przedmiotów.

Korek naturalny w formie pasków o grubości 5 mm zachowuje właściwości i funkcjonalność korka naturalnego. Nie przepuszcza cieczy i może być stosowany w warunkach wilgotnych. Stanowi barierę dla pleśni, grzybów i mikroorganizmów. Jest niepodatny na działanie olejów, smarów i benzyny oraz nie wchodzi w reakcje chemiczne, zawsze zachowując neutralność zapachową.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony