SAMOPRZYLEPNE TAŚMY KORKOWE 6MM

 

Korkowa taśma samoprzylepna 6mm x 50mm x 1000mm

Korkowa taśma samoprzylepna 6mm x 50mm x 1000mm
Korkowa taśma samoprzylepna 6mm x 50mm x 1000mm

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

Cena:

4,99 zł / szt.

szt.

Taśma korkowa samoprzylepna 6mm x 50mm x 2m - 20 szt.

Taśma korkowa samoprzylepna 6mm x 50mm x 2m - 20 szt.
Taśma korkowa samoprzylepna 6mm x 50mm x 2m - 20 szt.

Pas korkowy wykonany z korka technicznego z roli HQ, pokryty jednostronnie warstwą samoprzylepną. Bardzo silny klej akrylowy umożliwia montaż korka do wszystkich gładkich powierzchni niepylących, takich jak m.in. papier, tektura, płyta KG, sklejka, szkło, laminaty, ceramika, tworzywo sztuczne, skóra, guma, itp.

Dostępność: na zamówienie

Czas dostawy: do uzgodnienia

Cena:

282,38 zł / kpl.

kpl.

Taśma z korka o grubości 6 mm to funkcjonalna forma arkusza technicznego. Świetnie nadaje się wszędzie tam, gdzie niezbędny jest naturalny, a przy tym trwały i elastyczny materiał. Paski korkowe z warstwą samoprzylepną są niezwykle łatwe w montażu i nie wymagają zakupu dodatkowego kleju. Głównym spoiwem jest mocny klej akrylowy, dzięki czemu można je przyklejać na wszystkie gładkie powierzchnie niepylące. Nadają się do montażu na tekturę, papier, sklejkę, laminat, ceramikę, tworzywa sztuczne, gumę, skórę i płyty KG. Dzięki temu z właściwości korka naturalnego skorzystać można niemal wszędzie.

Taśmy korkowe o grubości 6 mm – wykorzystanie i zalety

Taśma korkowa nadaje się do wykańczania tablic, parawanów i gablot korkowych. Paski z korka odznaczają się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Są sprężyste i elastyczne, przez co sprawdzą się jako odbojniki do drzwi. Korek naturalny jest przy tym odporny na wodę. Nie tylko nie przepuszcza płynów, ale również nie jest podatny na rozwój pleśni oraz grzybów. Jest jednocześnie odporny na działanie środków chemicznych oraz smarów, olejów, paliwa i produktów pochodnych, dzięki czemu świetnie nada się do uszczelniania. Korek naturalny pochłania drgania i stanowi tym samym dobry wibroizalotor. Oprócz tego zapewnia odpowiednią izolację termiczną oraz akustyczną. Taśma korkowa to również dobry materiał do prac twórczych i projektów DIY, takich jak scrapbookingdecoupage i kompozycje florystyczne. Ze względu na warstwę silnego kleju, taśmy korkowe mogą być wykorzystana jako elementy konstrukcyjne.

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony