Eko gadżety firmowe z korka - czym warto reklamować firmę?

0

Ekologia to już nie tylko sprawa aktywistów. Konieczność dbania o naturę stała się pozytywnym, globalnym trendem, który zmienił spojrzenie wielu konsumentów. Za tym powinny podążać firmy i ich marketing. Do tego przydatne będą eko gadżety reklamowe.

Gadżety reklamowe ekologiczne – dlaczego warto wykorzystać je w marketingu swojej firmy?

Gadżety reklamowe to jeden z najpowszechniejszych i skutecznych sposobów na budowanie więzi z klientami oraz rozwijanie sieci kontaktów. Z tego względu stosowane są w różnych działach marketingu, zarówno employer brandingu, trade marketingu, jak i onboardingu. Długopis, notes czy pendrive z logo firmy, obok tworzenia i umacniania relacji, służą także do kreowania świadomości na temat marki wśród odbiorców. Warto zatem postawić na nowoczesny przekaz, który niosą ze sobą gadżety reklamowe ekologiczne. Przyjazne środowisku upominki budzą pozytywne odczucia wśród konsumentów. Świadczą o odpowiedzialności i nowoczesnym podejściu do prowadzenia biznesu. Odpowiedni dobór eko gadżetów kształtuje również proekologiczne zachowania odbiorców. Bawełniane torby na zakupy, wielorazowe, korkowe kubki i długopisy z recyklingowanego materiału znakowane logo firmy, to dodatki, które przez długi czas będą służyć klientom i promocji biznesu.

Pen drive korkowy

Gadżety firmowe ekologiczne – czyli jakie?

Co dokładnie kryje się pod pojęciem gadżety firmowe ekologiczne? Mimo że brak dokładnej wykładni w tej dziedzinie, przy zakupie eko promocyjnych upominków warto zwrócić uwagę na kilka aspektów. Za ekologiczne uznawane są przede wszystkim gadżety wielorazowe, stworzone z naturalnych, biodegradowalnych lub możliwych do recyklingu materiałów. Do ich produkcji wykorzystuje się najczęściej bawełnę, bambus, drewno, korek, papier i pszenicę. Zapotrzebowanie na przyjazne środowisku materiały cały czas rośnie, z tego względu alternatyw jest coraz więcej. Przy zakupie gadżetów reklamowych warto również sprawdzić, czy sposób znakowania upominków jest ekologiczny. Do przyjaznych środowisku należą przede wszystkim metody niewymagające użycia szkodliwych środków chemicznych. Dobrym wyborem może być grawerowanie, haft i tłoczenie.

Kubek korkowy

Eko gadżety firmowe z korka

Na szczególną uwagę wśród materiałów zasługuje naturalny korek. To lekki i wytrzymały materiał o designerskim charakterze, który doskonale nadaje się do tworzenia gadżetów, od najprostszych, takich jak długopisy, po bardziej zaawansowane. Do interesujących opcji należą gadżety firmowe ekologiczne takie jak pendrive'y, powerbanki oraz głośniki. Wrażenie na klientach zrobi z pewnością korkowa podkładka pod mysz z bezprzewodową ładowarką. To połączenie funkcjonalności i nowoczesności w naturalnym wydaniu. Inna opcja to korkowa podkładka pod laptopa. To gadżet typu mobilnego, co stanowi idealny wybór w obliczu pracy zdalnej. Do przeprowadzania skutecznych akcji marketingowych świetnie nadają się również popularne podkładki korkowe pod kubki i gorące naczynia. Ich zaletą jest niska cena i użyteczność. Ciekawy i funkcjonalny eko gadżet reklamowy to także wielorazowy kubek korkowy. Co ważne, naturalny korek jest łatwy w znakowaniu za pomocą różnych rodzajów druku, dzięki czemu naniesienie logo firmy na dowolny gadżet firmowy ekologiczny nie stanowi problemu.

Korkowe etui na wino

Komentarze do wpisu (0)

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium