Tablica korkowa czy magnetyczna? Postaw na korkowo-magnetyczną!

0

Wybór tablicy wbrew pozorom nie jest prosty. Często kupowane są modele z nawierzchnią korkową. W biurach, szkołach, a także domach świetnie sprawdzają się także tablice magnetyczne. Aby korzystać z funkcjonalności obydwu modeli, warto zdecydować się na tablicę korkowo – magnetyczną z możliwością pisania.

Tablica korkowa czy magnetyczna?

Sprawna organizacja i szybka komunikacja to podstawa wszystkich dobrze zarządzanych firm i gospodarstw domowych. Nic zatem dziwnego, że dużą popularnością cieszą się tablice, które pozwalają zaplanować dokładnie każdy dzień, usprawnić przepływ informacji czy uporządkować myśli. Na jaką tablice najlepiej się zdecydować, korkową czy magnetyczną? Pod uwagę warto wziąć przede wszystkim funkcjonalność. W tym przypadku zdecydowaną przewagę ma model z powierzchnią magnetyczno - suchościeralną, która pozwala nie tylko na wieszanie różnych materiałów, ale również pisanie, rysowanie czy korzystanie z niej jako ekranu do wyświetlania prezentacji z rzutnika. W przypadku tablic magnetycznych z możliwością pisania należy jednak zadbać o odpowiednie wyposażenie, czyli pisaki dedykowane do powierzchni suchościeralnych, gąbkę oraz magnesy. Przydatny jest również specjalny płyn do czyszczenia tablic. Do korzystania z formatek korkowych wystarczające są natomiast jedynie szpilki lub pinezki. Tablice korkowe są najczęściej również tańsze niż ich odpowiedniki z powierzchnią magnetyczną.

Tablice korkowe to jedne z najczęściej wybieranych tablic.

Tablice korkowo - magnetyczne: dwie powierzchnie, dużo więcej zastosowań

Warto wiedzieć, że odpowiedź na pytanie, tablica korkowa czy magnetyczna, nie musi oznaczać rezygnacji z jednej z opcji. Dla wymagających użytkowników, którzy od tablic oczekują dużej wszechstronności, powstały modele łączące dwie powierzchnie, korkową oraz magnetyczno-suchościeralną. Dzięki temu gablota może być wykorzystywana w różny sposób, od przeprowadzania burzy mózgów, szkoleń i organizowania pracy, po przypinanie zdjęć, ważnych notatek i magnesów. Zarówno tablice korkowe, jak i magnetyczne są odporne na uszkodzenia, a ich połączenie w jednym produkcie zapewnia dużą trwałość. Przez to sprawdzą się również w miejscach, w których będzie z nich korzystać wielu użytkowników. To najlepszy wybór do przestrzeni biurowych, instytucji publicznych oraz placówek edukacyjnych.

Tablica hybrydowa to model o dużej funkcjonalności

Tablica korkowo - magnetyczna dla ucznia

Tablice hybrydowe świetnie sprawdzają się nie tylko w biurach i szkołach, ale również w domu. Nadają się do gabinetu, salonu, a także pokoju dziecka. Powierzchnia magnetyczno - suchościeralna umożliwia spisywanie ważnych informacji i planowanie dnia. Może być wykorzystana również do zabawy w szkołę, rysowania czy nauki pisania. W połączeniu z tablicą korkową, na której wywieszać można prace plastyczne oraz notatki, stanowi bardzo funkcjonalne wyposażenie pokoju ucznia. Tablica korkowo - magnetyczna to również świetny sposób na prezentację pamiątek z wakacji. Można na niej przywiesić zdjęcia, widokówki oraz magnesy, tworząc oryginalny kolaż z podróży.

Komentarze do wpisu (0)

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium