Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria. Zachęcamy do obejrzenia innych dostępnych produktów z oferty.

Podłogi Ipowood to szeroka i niepowtarzalna kolekcja litych parkietów drewnianych, wykończonych, a więc gotowych do użytku bezpośrednio po instalacji. Podłogi Ipowood, wykonane w całości ze szlachetnych gatunków drzew egzotycznych, europejskich i północno amerykańskich, w kategorii podłóg drewnianych to najwyższa jakość. Jednolamelowa konstrukcja oznacza, że cały element deski wycinany jest z jednego kawałka drewna, przez co w naturalny sposób pokazuje piękno słoi, oraz oddaje naturalny charakter drewna.


Nasze drewno pochodzi z Ameryki Północnej (dąb, klon, orzech) i Azji (merbau, teak, palisander). Myśląc o naturalnym środowisku, surowiec drzewny sprowadzamy jedynie od dostawców pozyskujących go w sposób legalny i z zapewnieniem odnawiania zasobów leśnych.

Bogata paleta kolorów drewna egzotycznego da Ci nieograniczoną swobodę w aranżacji pomieszczeń. Czerwonawo-brązowy z urokliwymi złotawymi cętkami merbau, palisander mieniący się całą gamą  kolorów od złoto-brązowego do ciemno purpurowego, czy teak o ciepłym miodowym odcieniu, nadadzą niepowtarzalny wygląd każdemu wnętrzu.  Wiele z gatunków drewna egzotycznego charakteryzuje się znakomitymi parametrami użytkowymi, przewyższając twardością i stabilnością znane powszechnie europejskie gatunki.

Podłogi Ipowood to także wiecznie aktualne, klasyczne gatunki drewna jak dąb, klon czy orzech. Drewno dębowe od wieków cenione jest za wytrzymałość i niezwykłą trwałość. Jego uroda nadaje pomieszczeniu niezwykły klimat - pełen spokoju i harmonii. Te klasyczne gatunki drewna są ozdobą każdego rodzaju wnętrza, któremu wystarczy nawet najprostsza aranżacja. Podłogi te polecamy szczególnie tym, którym przyjemność sprawi ich ekskluzywny stonowany wygląd, prostota i elegancja. Kolekcja podłóg dębowych obejmuje  aż 10 wzorów zróżnicowanych pod względem klasy drewna, rodzaju wykończenia, koloru. Wędzona powierzchnia nadaje podłodze postarzany wygląd, szczotkowana uwypukla naturalną strukturę, a olej wydobywa i podkreśla naturalny kolor drewna.

Wszystkie podłogi z naszej kolekcji będą służyć Ci przez długie lata. Wystarczy tylko trochę niezbędnej troski na co dzień, aby utrzymać je w należytym stanie i czystości. Drewno odpłaci zachowaniem wspaniałego wyglądu przez cały ten czas. Drewno jest produktem naturalnym w związku z tym tonacja barw będzie się stopniowo zmieniać w kierunku dojrzałych tonów. To podniesie jedynie atrakcyjność tej podłogi.

Szlachetne drewno zabezpieczone jest przez nas ekologicznymi lakierami i olejami. Podłogi Ipowood zabezpieczone są 7 warstwami lakieru UV, gwarantując wysoką odporność na ścieranie i zarysowania. W przypadku zużycia tej warstwy zabezpieczającej powierzchnię podłogi można przeszlifować, a następnie nanieść nową warstwę lakieru. Tę czynność można powtarzać wielokrotnie, gdyż podłogi wykonane są z drewna litego o grubości 15 mm. Renowacja podłogi zabezpieczonej naturalnymi olejami jest jeszcze łatwiejsza - trzeba zmyć poprzednią warstwę i nanieść nową.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium