TAŚMY KORKOWE 4MM

Taśmy korkowe 4 mm to sposób na estetyczne wykończenie przerw i zamaskowanie szczelin. Nadają się również do produkcji podkładek, przekładek i odbojników do drzwi. Wszystko to z naturalnego materiału o funkcjonalnych właściwościach.

Taśma korkowa 4mm x 100mm Taśma korkowa 4mm x 100mm

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

6,05 zł

Cena netto: 4,92 zł

mb
zobacz więcej
Taśma korkowa 4mm x 150mm Taśma korkowa 4mm x 150mm

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

9,88 zł

Cena netto: 8,03 zł

mb
zobacz więcej
Taśma korkowa 4mm x 200mm Taśma korkowa 4mm x 200mm

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

14,88 zł

Cena netto: 12,10 zł

mb
zobacz więcej
Taśma korkowa 4mm x 250mm Taśma korkowa 4mm x 250mm

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

18,63 zł

Cena netto: 15,15 zł

mb
zobacz więcej
Taśma korkowa 4mm x 500mm Taśma korkowa 4mm x 500mm

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

37,38 zł

Cena netto: 30,39 zł

mb
zobacz więcej
Taśma korkowa 4mm x 50mm Taśma korkowa 4mm x 50mm

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

3,00 zł

Cena netto: 2,44 zł

mb
zobacz więcej

Dlaczego taśmy korkowe 4 mm to dobry wybór?

Lekkie taśmy korkowe w naturalnym odcieniu pomogą zakryć nieestetyczne wykończenie i zamaskować szczeliny. Obok walorów estetycznych wyróżniają się dużą funkcjonalnością. Taśmy korkowe 4 mm można przykleić do różnego typu powierzchni. W zależności od użytego lepiszcza nadają się do przyklejenia na podłoża ceramiczne, kamienne, betonowe i innego typu materiały wykończeniowe. Taśmy korkowe można wykorzystać nie tylko w suchych, ale również wilgotnych środowiskach. Naturalny korek nie przepuszcza wody, a także jest odporny na działanie rozpuszczalników, smarów, paliw i środków pochodnych.

Taśma korkowa 4 mm – odbojniki, podkładki, przekładki i dużo więcej

Taśmy korkowe 4 mm wyróżniają się dobrymi parametrami izolacyjnymi, dzięki czemu sprawdzają się do powierzchniowych uszczelnień szpar i szczelin. To sprawdzone elementy wykończeniowe i konstrukcyjne. Wykorzystywane są jako odbojniki do drzwi, podkładki pod meble i ceramikę, szkło oraz kamienie, oraz przekładki rozdzielające. Przydadzą się również do renowacji gablot i tablic korkowych. Taśma korkowa 4 mm idealnie nadaje się do precyzyjnych wypełnień. Dostępne są również paski w innych grubościach: 2 mm, 3 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm.

Taśmy korkowe 4 mm do projektowania kartek, decoupage i DIY

Jeżeli szukasz oryginalnego materiału do tworzenia, jesteś w dobrym miejscu. Taśmy korkowe 4 mm to nieoczywisty dodatek, który przyda się przy projektowaniu kartek, twórczości decoupage i innych własnoręcznie wykonywany dzieł. Korek należy do materiałów plastycznych, które można malować oraz przycinać. Ciekawa struktura i kolor to połączenie, na którym oprzeć można również projekty opakowań i kompozycji florystycznych. Wszystko to w ekologicznym stylu. Korek to surowiec odnawialny, a jego zbiór nie powoduje uszkodzenia drzew.

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl