SAMOPRZYLEPNE TAŚMY KORKOWE 8MM

Korkowa taśma samoprzylepna 8mm x 50mm x 1000mm Korkowa taśma samoprzylepna 8mm x 50mm x 1000mm
Producent: KORKOWY.PL

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

6,24 zł / szt.

szt.
zobacz więcej
Taśma korkowa samoprzylepna 8mm x 50mm x 2m - 20 szt. Taśma korkowa samoprzylepna 8mm x 50mm x 2m - 20 szt.
Producent: KORKOWY.PL

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: do uzgodnienia

322,38 zł / kpl.

kpl.
zobacz więcej

Samoprzylepne taśmy z korka o grubości 8 mm to elementy gotowe do montażu. Atutami produktu są brak konieczności samodzielnego cięcia oraz korzystania z preparatów montażowych. Paski z korka 8 mm z jednej strony pokryte są warstwą kleju o silnym działaniu, co gwarantuje czyste i mocne mocowanie, bez dużej ilości pracy. Nadają się do wykończania wnętrz, elementów konstrukcyjnych, a także dekoracji.

Do czego wykorzystać taśmy korkowe samoprzylepne 8 mm?

Uszczelnienia. Korek naturalny nie przepuszcza wody i płynów. Nie wchodzi także w reakcje chemiczne. Dzięki temu może być stosowany jako uszczelniacz.

Podkładki pod meble. Pokryty warstwą samoprzylepną korek naturalny o grubości 8 mm dobrze sprawdzi się do ochrony podłogi podczas przesuwania mebli. Nadaje się również do stosowania z ceramiką, kamieniem i szkłem.

Wypełnienia. Samoprzylepna taśma z korka to wygodny sposób na uzupełnienie szczelin w tablicach, gablotach, parawanach korkowych i innych miejscach, w których potrzebne jest estetyczne wypełnienie.

Odbojniki do drzwi. Sprężysty i elastyczny korek to odpowiednia metoda na zapobieganie uszkodzeniom spowodowanym uderzeniami drzwi o ścianę lub meble.

Decoupage, scrapbooking, dekoracje florystyczne. Taśmy korkowe samoprzylepne świetnie nadają się do projektów kreatywnych.

Wibroizolatory. Korek naturalny pochłania drgania, dzięki czemu dobrze sprawdza się w roli wibroizolatora.

Przekładki ochronne. Miękka i sprężysta taśma korkowa pomaga w transporcie i magazynowaniu materiałów takich jak szklane tafle, kamień, blacha czy tworzywa sztuczne.

Izolacja termiczna i akustyczna. Taśma z korka o grubości 8 mm bardzo dobrze izoluje od chłodu i dźwięków.

 

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony