SAMOPRZYLEPNE TAŚMY KORKOWE 8MM

Korkowa taśma samoprzylepna 8mm x 50mm x 1000mm

Korkowa taśma samoprzylepna 8mm x 50mm x 1000mm
Korkowa taśma samoprzylepna 8mm x 50mm x 1000mm

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

Cena:

6,24 zł / szt.

szt.

Taśma korkowa samoprzylepna 8mm x 50mm x 2m - 20 szt.

Taśma korkowa samoprzylepna 8mm x 50mm x 2m - 20 szt.
Taśma korkowa samoprzylepna 8mm x 50mm x 2m - 20 szt.

Pas korkowy wykonany z korka technicznego z roli HQ, pokryty jednostronnie warstwą samoprzylepną. Bardzo silny klej akrylowy umożliwia montaż korka do wszystkich gładkich powierzchni niepylących, takich jak m.in. papier, tektura, płyta KG, sklejka, szkło, laminaty, ceramika, tworzywo sztuczne, skóra, guma, itp.

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: do uzgodnienia

Cena:

322,38 zł / kpl.

kpl.

Samoprzylepne taśmy z korka o grubości 8 mm to elementy gotowe do montażu. Atutami produktu są brak konieczności samodzielnego cięcia oraz korzystania z preparatów montażowych. Paski z korka 8 mm z jednej strony pokryte są warstwą kleju o silnym działaniu, co gwarantuje czyste i mocne mocowanie, bez dużej ilości pracy. Nadają się do wykończania wnętrz, elementów konstrukcyjnych, a także dekoracji.

Do czego wykorzystać taśmy korkowe samoprzylepne 8 mm?

Uszczelnienia. Korek naturalny nie przepuszcza wody i płynów. Nie wchodzi także w reakcje chemiczne. Dzięki temu może być stosowany jako uszczelniacz.

Podkładki pod meble. Pokryty warstwą samoprzylepną korek naturalny o grubości 8 mm dobrze sprawdzi się do ochrony podłogi podczas przesuwania mebli. Nadaje się również do stosowania z ceramiką, kamieniem i szkłem.

Wypełnienia. Samoprzylepna taśma z korka to wygodny sposób na uzupełnienie szczelin w tablicach, gablotach, parawanach korkowych i innych miejscach, w których potrzebne jest estetyczne wypełnienie.

Odbojniki do drzwi. Sprężysty i elastyczny korek to odpowiednia metoda na zapobieganie uszkodzeniom spowodowanym uderzeniami drzwi o ścianę lub meble.

Decoupage, scrapbooking, dekoracje florystyczne. Taśmy korkowe samoprzylepne świetnie nadają się do projektów kreatywnych.

Wibroizolatory. Korek naturalny pochłania drgania, dzięki czemu dobrze sprawdza się w roli wibroizolatora.

Przekładki ochronne. Miękka i sprężysta taśma korkowa pomaga w transporcie i magazynowaniu materiałów takich jak szklane tafle, kamień, blacha czy tworzywa sztuczne.

Izolacja termiczna i akustyczna. Taśma z korka o grubości 8 mm bardzo dobrze izoluje od chłodu i dźwięków.

 

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony