do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
+48 61 278 78 77

Zwroty

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późn. zm.), Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.

Jest to możliwe tylko wówczas, gdy produkt nie jest zniszczony, uszkodzony lub z żaden sposób użytkowany.

Uwaga! Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość (lub też poza lokalem przedsiębiorstwa) nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Do pozycji takich zaliczają się wszystkie produkty samoprzylepne z oferty naszego sklepu (korek samoprzylepny, arkusze korkowe samoprzylepne, taśmy korkowe samoprzylepne, płyty korkowe kolorowe samoprzylepne, korek dekoracyjny samoprzylepny, itd.) Przedmioty te, mogą być zamawiane przez koszyk w sklepie analogicznie jak pozostałe standardowe produkty, jednakże warstwa samoprzylepna jest aplikowana dopiero w momencie otrzymania przez nas zamówienia, co oznacza, że produkt jest indywidualizowany na potrzeby konkretnego zamówienia.

Przed dokonaniem zwrotu prosimy:

a) poinformować naszych pracowników min. dzień przed wysyłką o planowanym zwrocie i przesłać na nasze adres mailowy informację o firmie transportowej oraz numerze listu przewozowego.

a) odesłać towar wraz z wypełnionym "Formularzem zwrotu towaru" (dostępny mailowo na życzenie u naszych pracowników) i dowodem zakupu wyłącznie na adres zwrotów podany przez naszego pracownika (prosimy o kontakt) z dopiskiem "ZWROT".

b) w przypadku, gdy zamówieniu towarzyszyły jakiekolwiek "gratisy", należy je również zwrócić. Odsyłany towar należy zapakować w sposób uniemożliwiający jego uszkodzenie w transporcie. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń wynikających z nieprawidłowego zapakowania przesyłki zwrot nie będzie rozpatrywany. Przesyłka zostanie odesłana do Klienta na jego koszt. Jednocześnie dowód zakupu powinien zostać tak umieszczony w przesyłce, aby uniemożliwić jego przypadkowe wypadnięcie, zgubienie lub zniszczenie.

Zwroty uwzględniane są tylko po wcześniejszej awizacji wraz z dowodem zakupu (np. paragon lub faktura VAT lub jakimkolwiek innym potwierdzeniem zawarcia transakcji między Klientem a KORK.PL s.c. i wypełnionym "Formularzem zwrotu towaru". Zwroty nie uzgadniane z naszymi pracownikami, będą odrzucane.

Koszt odesłania towaru do KORK.PL s.c. pokrywa Klient.

KORK.PL s.c. dokona zwrotu ceny produktu w ciągu 14 dni od daty odstąpienia od umowy na rachunek bankowy wskazany przez Klienta w "Formularzu zwrotu towaru" lub na kartę klienta, jeśli płatność nastąpiła za pomocą tego środka płatniczego.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl