do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
+48 61 278 78 77
Menu

Korek w płynie - łączenie podłóg

 

Natryskowy korek w płynie Bostik, czyli korkową dylatację w płynie, stosuje się do wykonywania spoin dylatacyjnych, na łączeniu dwóch różnych podłogowych nawierzchni podłogowych.
 
Wystarczy, że jedna z podłóg jest nawierzchnią tzw. "pływającą", wtedy mamy do czynienia z "pracą" podłogi, co w konsekwencji jest przyczyną wahań wymiarów liniowych szczeliny dylatacyjnej pomiędzy stykającymi się bezpośrednio nawierzchniami. Najbardziej klasycznym przypadkiem, gdy stosowana jest dylatacja w płynie, jest połączenie glazury z tzw. "deską barlinecką", parkietem lub panelami. Tutaj korek natryskowy sprawdzi się znakomicie!
 
Swoje zastosowanie korek znajdzie także przy  wykonywaniu izolacji między ościeżnicą okna,
a murem oraz do wypełniania fug w miejscach połączeń elementów budowlanych , ścianek działowych oraz muru.
 
Specjalne lepiszcze masy korka natryskowego, pozwala uzyskać wysoką elastyczność, co zapewnia wieloletnią odporność spoiny dylatacyjnej na działanie naprężeń ścinającyh oraz rozciągających.
 
Dzięki zawartości gruboziarnistego kruszywa korka naturalnego, produkt stanowi doskonały izolator termiczny oraz akustyczny.
 
Nie bez znaczenia jest także fakt, że jest to produkt w 100% naturalny i ekologiczny.
Ergonomiczne i praktyczne opakowanie (tuba 500ml) zapewnia łatwe i szybkie aplikowanie,
a masa po wyschnięciu, nie wymaga żadnych dodatkowych prac oraz obróbek, co sprawia, że korek jest w bardzo krótkim czasie po montażu gotowy do eksploatacji, nie wymaga żadnego utrzymania oraz zapewnia estetyczny wygląd.

Ocena (25 ocen)

4.1
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl