do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
+48 61 278 78 77
Menu

Klej montażowy do korka ściennego i podłogowego

kleje do klejenia montażu mocowania naklejania korka naturalnego technicznego ściennego dekoracyjnego podłogowego aglomerowanego suberytowego mielonego prasowanego

Jaki klej jest najlepszy do korka?

Wybierając klej do montażu produktów korkowych warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę produktu, ale także na takie aspekty jak skład chemiczny lepiszcza, renoma producenta, łatwość aplikacji oraz bezpieczeństwo montażu i późniejszej eksploatacji. Dobry, ekologiczny i bezpieczny klej do korka to 100% gwarancja, że korek będzie zamontowany solidnie i fachowo, a sam montaż przebiegnie bezproblemowo.

Gwarancja jakości, trwałości oraz bezpieczeństwa.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz montażu korka naturalnego pozwoliło nam dokonać obiektywnej selekcji wśród producentów kleju do korka na rynku. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie sprawdzone, bezpieczne i najwyższej jakości kleje do korka, które sami stosujemy podczas każdego montażu. Wakol D3540 to silny, ekologiczny i bardzo łatwy w użyciu klej do korka na bazie dyspersji lateksowo-akrylowej. Przeznaczony jest do klejenia wszystkich rodzajów produktów korkowych do podłoży chłonnych oraz niechłonnych. W szczególności dedykowany jest do klejenia korka ściennego, podłogowego, izolacyjnego oraz technicznego. Dzięki naszym klejom do montażu naturalnych produktów korkowych trwale przymocujesz przede wszystkim korek techniczny, dekoracyjny, podłogowy oraz ekspandowany. Możesz także z powodzeniem montować wszystkie pozostałe akcesoria korkowe, takie jak listwy podłogowe, dekoracyjne lub dylatacyjne oraz korek modelarski lub gumokorek.

Jak poprawnie przykleić korek?

Przed przystąpieniem do klejenia, należy odpowiednio przygotować podłoże, które musi być w miarę równe, suche oraz wolne od tłuszczu, zanieczyszczeń i substancji utrudniających klejenie. W przypadku mocno pylących podłoży należy je uprzednio zagruntować. Wakol D3540 posiada konsystencję gęstego płynu, dlatego najlepiej jest go aplikować za pomocą welurowego wałka z krótkim włosem. Klej należy dokładnie wymieszać i nakładać starannie, równomierną warstwą zarówno na spodnią stronę korka, jak też na klejone podłoże. Ilość kleju dobrać tak, by stworzyć cienką, ale szczelną powłokę. Następnie pozostawiamy obie powierzchnie do wyschnięcia. Wraz z chwilą gdy klej stanie się całkowicie transparentny, można przystąpić do klejenia korka z podłożem. Korek radzimy przyklejać uważnie i dokładnie, ponieważ klej wiąże natychmiast w chwili kontaktu.

Zużycie: 200g/m2 (2,5kg wystarcza na wyklejenie ok. 12m2 korka)

Ocena (11 ocen)

4.9
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl