ROZPUSZCZALNIKOWE KLEJE DO KORKA

Rozpuszczalnikowe kleje do korka w postaci żelu o silnych właściwościach kontaktowych. Gwarantują błyskawiczny montaż i bardzo trwałe łączenie To najlepszy sposób na szybkie klejenie korka, szczególnie w przestrzeniach przemysłowych.

Kontaktowy klej do korka COLA-CORK FC - 5 kg Kontaktowy klej do korka COLA-CORK FC - 5 kg
Producent: Wicanders

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: do uzgodnienia

349,90 zł / szt.

69,98 zł / kg
szt.
zobacz więcej
Kontaktowy klej do korka SAR 446E (dawniej MULTIFIX) - 4,5kg Kontaktowy klej do korka SAR 446E (dawniej MULTIFIX) - 4,5kg
Producent: KORKOWY.PL

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

179,90 zł / szt.

39,98 zł / kg
szt.
zobacz więcej

Rozpuszczalnikowy klej do korka

Rozpuszczalnikowe kleje do korka to jeden ze sposobów na szybki montaż korka. Wyróżniają się bardzo krótkim czasem wiązania. Z tego powodu najczęściej wybierane są w zastosowaniach przemysłowych. Natychmiastowe łączenie znacznie przyśpiesza pracę i jednocześnie powoduje, że montaż płytek korka ściennego wymaga szczególnej precyzji. Warto pamiętać, że po przyklejeniu korka nie jest możliwe jego przesunięcie. Przed nałożeniem kleju należy odtłuścić, wysuszyć i oczyścić powierzchnie.

Na jaki klej przykleić korek w domu?

Kleje rozpuszczalnikowe do korkaodporne na działanie wilgoci i wysokie temperatury. Zapewniają trwałą i solidną spoinę o doskonałej jakości. Dzięki temu świetnie nadają się do miejsc, w których istotny jest błyskawiczny montaż. Ze względu na drażniący zapach, powinny być stosowane w dobrze wentylowanych pomieszczeniach w branży przemysłowej. Do użytku domowego polecamy ekologiczne kleje dyspersyjne.

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony