PIANY MONTAŻOWE DO KORKA

Remont bez problemów? Aby to osiągnąć, niezbędne są wysokiej jakości materiały o specjalistycznym działaniu. Do takich należą piany montażowe, które łączą, uszczelniają i izolują jednocześnie. To bardzo dobry wybór do klejenia każdego typu korka, ekspandowanego, dźwiękochłonnego, dekoracyjnego i technicznego.

Piana montażowa do korka Soudal FlexiFoam 750ml Piana montażowa do korka Soudal FlexiFoam 750ml
Producent: Soudal

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

35,90 zł / szt.

47,87 zł / litr
szt.
zobacz więcej

Klej do korka ściennego – wysokiej jakości pianka montażowa

Pianka montażowa pistoletowa o dużej gęstości to najlepszy wybór do uszczelnień i montażu korka. Efektem użycia masy jest elastyczna spoina o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych. W przypadku klejenia płyt z korka ekspandowanego izolator z pianki pistoletowej wykorzystywany jest do uzupełniania szczelin, powstałych w wyniku montażu. Piana pistoletowa świetnie nadaje się również do wygłuszania stopni schodów i ścianek działowych. Użycie specjalnego pistoletu umożliwia precyzyjne i stabilne uzupełnienie szczelin ściennych i stropowych. Dzięki temu to zawsze estetyczne wykończenie, bez zmiany objętości masy po wyschnięciu i efektu wychodzenia ze szpar. Piana montażowa umożliwia klejenie korka do wszystkich materiałów budowlanych, od tynku, cegły, betonu, po drewno i tworzywa sztuczne. Sprawdzi się w miejscach szczególnie narażonych na wahania temperatur i wilgotności, takich jak otwory okienne i drzwiowe.

Pianka pistoletowa do korka

Pianka montażowa do korka to materiał o szczególnym działaniu. Umożliwia trwałe zamocowanie produktów korkowych, oferując przy tym bardzo dobrą izolację. Oferowane przez nas produkty to wysokiej jakości piany montażowe, które są stabilne wymiarowo i jednocześnie elastyczne. Zapobiega to powstawaniu pęknięć i uszkodzeń mechanicznych. Dzięki temu piana pistoletowa do korka może być stosowana w miejscach o zmiennej temperaturze i wilgotności, bez lęku o wniknięcie wody do fugi. Masa jest przy tym odporna na działanie pleśni, grzybów, a także farb, rozpuszczalników, benzyny i innego typu środków chemicznych.

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony