COLOP E-MARK CREATE

Druk na naturalnym korku? Poznaj wszystkie możliwości drukarki E-mark COLOP create

Naturalny korek daje duże możliwości personalizacji. Szczególnie jeżeli połączymy go z drukarką COLOP e-mark create, mobilnym urządzeniem do zadań specjalnych. COLOP e-mark drukuje na wszystkich powierzchniach chłonnych. Teraz z łatwością spersonalizować można nie tylko materiały papierowe, ale również korek, sklejkę, drewno, karton i tkaniny. Użycie drukarki COLOP e-mark create na korku zapewnia intensywne kolory i wysoką jakość nadruku.

Drukarka COLOP e-mark — drukuj wygodnie na korku, sam lub z naszą pomocą

Drukarka COLOP e-mark to innowacyjny sposób na wykonanie dowolnych nadruków na korku naturalnym. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię ekologiczna podkładka pod mysz z własnym nadrukiem, czy korkowe breloki reklamowe z logo firmy, z urządzeniem COLOP e-mark create można szybko wykonać spersonalizowane gadżety.

Dlaczego warto drukować na korku z drukarką COLOP e-mark create?

  • Łatwa obsługa z użyciem dedykowanej aplikacji działającej na smartfonie, tablecie oraz komputerze.
  • Intuicyjny sposób drukowania, który umożliwia wykonanie nadruku nawet na niewielkich kawałkach materiałów.
  • Wysoka jakość wydruku o rozdzielczości 600 DPI.
  • Możliwość szybkiego drukowania pojedynczych grafik i powtarzalnych wzorów.
  • Dedykowane dla drukarki COLOP e-mark tusze, kolorowy, czarny, wodoodporny oraz UV.
  • Niewielki rozmiar urządzenia. Drukarka mieści się w dłoni, dzięki czemu jest łatwa w transporcie i zmieści się w nawet w niewielkiej pracowni czy kobiecej torbie.
  • Wygodna praca dla osób prawo- i leworęcznych.

Akcesoria dla drukarki COLOP e-mark

Obok urządzenia COLOP e-mark create oferujemy rozbudowany asortyment akcesoriów, które ułatwiają drukowanie na korku naturalnym i nie tylko. W naszej ofercie znajdziesz tusze, linijki, prowadnice, etui oraz wstążkownicę. Oferujemy również narzędzie do zadruku kart, tabliczki papierowe i PVC, opaski i etykiety, dzięki którym można znakować przedmioty o powierzchniach niewchłaniających, takich jak szkło lub tworzywa sztuczne.

Ekologiczne gadżety reklamowe z nadrukiem

W naszym sklepie znajdziesz przyjazne środowisku gadżety firmowe wraz z możliwością personalizacji. Pendrive z nadrukiem, smycz reklamowa, długopis z logo firmy, kubek z własnym nadrukiem — oferujemy możliwość zakupu wysokiej jakości akcesoriów promocyjnych z korka naturalnego.

Zrealizujemy dla Ciebie każdy pomysł, podziel się nim z nami!

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony