GUMO KOREK TRUDNOPALNY Z ATESTEM OGNIOWYM

Maty dźwiękochłonne i tłumiące kroki Wakol TS to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy przy wyborze podkładu podłogowego zwracają szczególną uwagę na atest ogniowy! Gumokorek to sprawdzony podkład pod panele i gwarancja cichej oraz ciepłej podłogi! W naszym sklepie znajdziesz podkład gumowo-korkowy o różnych grubościach materiału (2 mm i 3 mm) i klasyfikacjach ogniowych (Bfl-S1 i Efl).

Wielu twierdzi, że gumokorek to najlepszy podkład pod podłogę!

Może być stosowany do praktycznie każdego rodzaju podłogi. Podkład gumowo-korkowy to materiał polecany do podłóg w pomieszczeniach mieszkalnych, publicznych i komercyjnych. Może być stosowany również w miejscach, które codziennie narażone są na wysokie natężenie ruchu. Postaw na wysoki komfort użytkowania podłogi!

Dlaczego warto sięgnąć po naszą rolkę?

To bardzo wygodny materiał w montażu, przechowywaniu i transporcie. Maty Wakol TS to połączenie granulatu korkowego oraz pianki poliuretanowej w odpowiednich proporcjach. Najwyższa jakość!

Świetna izolacja

Jeśli kładziesz nacisk na trwałość, wytrzymałość mechaniczną i sprawdzoną izolację, to gumokorek będzie najlepszym rozwiązaniem. To materiał antystatyczny i wodoodporny. Co więcej, korek nie traci swoich właściwości wraz z upływem czasu!

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony