GRANULAT KORKOWY 3-4MM

Granulaty korkowe 3 – 4 mm wyróżniają się dużą trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne. Lekkie i sprężyste kruszywa zapewniają przy tym bardzo dobrą izolację. Z tych powodów to świetna alternatywa dla syntetycznych tworzyw. Granulat z korka nie wydziela toksycznych, niebezpiecznych substancji, dzięki czemu może być stosowany do produkcji, a także w terrariach i ogrodach.

Granulat korkowy 3-4mm - 1 kg

Granulat korkowy 3-4mm - 1 kg
Granulat korkowy 3-4mm - 1 kg

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

Cena:

39,90 zł / kg

kg

Granulat korkowy 3-4mm - 15 kg

Granulat korkowy 3-4mm - 15 kg
Granulat korkowy 3-4mm - 15 kg

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

Cena:

99,90 zł / kpl.

kpl.

Granulat korkowy 3-4mm - 3 kg

Granulat korkowy 3-4mm - 3 kg
Granulat korkowy 3-4mm - 3 kg

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

Cena:

59,90 zł / opakowanie

19,97 zł / kg
opakowanie

Granulat korkowy 3 – 4 mm – eko korek do produkcji

Granulat korkowy to rezultat zamkniętego procesu produkcji. Odpady pozostałe przy wytwarzaniu wyrobów korkowych są mechanicznie mielone. Efektem jest czysty, wysokiej jakości materiał, który świetnie nadaje się do ponownego przetworzenia. Ekologiczny granulat pozwala na realizacje własnych pomysłów i przedsięwzięć bez zaśmiecania środowiska.

Granulat korkowy 3 – 4 mm – siła natury w przemyśle

Granulat korkowy wykonany jest z wyselekcjonowanych kawałów korka. Kruszenie korka to mechaniczny proces, w którego trakcie, kora dębu korkowego nie traci swoich właściwości. W efekcie kruszywo jest trwałe, sprężyste, odporne na uszkodzenia mechaniczne, pleśnienie i gnicie. Nie przewodzi prądu, jest neutralne chemicznie i bezzapachowe. To uniwersalny surowiec produkcyjny, wykorzystywany w branży sportowej, obuwniczej i budowlanej. Z granulatu korkowego 3 – 4 mm produkowane są m.in. aglomeraty, materiały izolacyjne i wykończeniowe – podkłady pod podłogi, wykładziny, płytki, panele i uszczelniacze.

Lekka i ciepła izolacja? Z granulatem 3 – 4 mm to możliwe

Granulat korkowy to lekkie wypełnienie, które zapewnia doskonałe parametry akustyczne i termoizolacyjne. Z tych powodów świetnie nadaje się do izolacji. Tym bardziej że jego aplikacja jest bardzo prosta. Granulat korkowy stosowany jest do zasypu ścian szczelinowych i izolacji podgrzewaczy wody. Jako składnik mas budowlanych zwiększa ich parametry izolacyjne i wytrzymałość.

Granulaty korkowe 3 — 4 mm — naturalny składnik podłoży ogrodniczych

Granulat korkowy 3 – 4 mm jest produktem nietoksycznym i zdrowym. Dodanie kawałków do podłoża ogrodniczego napowietrza glebę i zwiększa jej przepuszczalność. Korek wiąże wodę, co sprzyja lepszemu nawodnieniu roślin. To naturalny zamiennik dla syntetycznych dodatków, który ułatwia hodowle storczyków i innych wymagających roślin.

Granulat korkowy 3 – 4 mm – bezpieczne podłoże dla zwierząt

Naturalne, dopasowane do potrzeb zwierząt podłoże to podstawa. Granulat korkowy dodany do terrarium lub wiwarium to gwarancja bezpieczeństwa. Korek mielony jest pozbawiony toksycznych składników, dzięki czemu bez obaw może być stosowany do różnego typu biotopów.

Standardowy korek to za mało?

Nasza oferta to granulat z korka aglomerowanego w kilku frakcjach, gęstościach i kolorach. Oprócz tego oferujemy sypki korek dedykowany do specjalnych zastosowań. Do izolacji polecamy szczególnie granulat z korka ekspandowanego. Na podłoże placów zabawach i boisk ze sztuczną murawą przeznaczony jest natomiast korek sypki o zwiększonym ciężarze, wykonany ze zdrewniałej części kory dębowej.

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony