MECH CHROBOTEK - PŁYTKI 3D MOSS

Panele dekoracyjne 3D mech chrobotek to najprostszy sposób na wprowadzenie do wnętrz roślinności. Panele w całości wykończone porostem świetnie nadają się do stworzenia zielonej ściany lub autorskiej dekoracji.

Designerski MECH CHROBOTEK panel dekoracyjny 3D 24,5x42,5cm

Designerski MECH CHROBOTEK panel dekoracyjny 3D 24,5x42,5cm
Designerski MECH CHROBOTEK panel dekoracyjny 3D 24,5x42,5cm

Dekoracyjne panele korkowe 3D Stripe to wyjątkowy przykład świetnego i oryginalnego, ale jednocześnie minimalistycznego designu.

Dostępność: wycofany z oferty

Cena:

44,90 zł / szt.

863,46 zł / m2

Zielona ściana w domu i biurze – panele dekoracyjne 3D

Miłość do przyrody warto wyrażać również w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych. Tym bardziej że jest to uczucie odwzajemnione. Wykorzystanie biomorficznych kształtów, naturalnych materiałów i roślin w aranżacji to przepis na poprawę mikroklimatu i komfortu psychofizycznego domowników. Naturę do domu i biura najłatwiej wprowadzić za pomocą gotowych płytek z mchem chrobotkiem. Stabilizowana roślina nie wymaga pielęgnacji, podlewania i może być umieszczona także w ciemnych i wilgotnych miejscach. Panele dekoracyjne 3D to płytki, które w łatwy sposób zamontować można na ścianie za pomocą kleju lub warstwy samoprzylepnej.

Jak powstają płytki mech chrobotek?

Panele dekoracyjne 3D Moss powstają ze starannie wyselekcjonowanej stabilizowanej roślinności, trwale przytwierdzonej do cienkiej podstawy. Efektem jest zwarta i zielona powierzchnia, która świetnie prezentuje się na ścianach. Panel ścienny 3D chrobotek pasuje do wnętrz w stylach industrialnym, nowoczesnym, skandynawskim i wszędzie tam, gdzie warto wprowadzić odrobinę zieleni. Zielona ściana z chrobotka jest łatwa w utrzymaniu w czystości, dzięki antystatycznym właściwościom porostów. Chrobotek filtruje powietrze i pochłania nadmiar wilgoci z powietrza, regulując jej poziom.

Z czym połączyć panel dekoracyjny 3D mech chrobotek?

Płytki mech chrobotek wykorzystać można jako dekoru lub do stworzenia w pełni zielonej ściany. Bardzo dobrze prezentują się w połączeniu z wykończeniem z naturalnego korka, np. z panelami korkowym 3D Stripes i Lines. Kompozycja z porostem i ekologicznym materiałem to gwarancja przyjaznego dla zdrowia mikroklimatu i wyciszenia pogłosu w pomieszczeniu. Ciepły odcień naturalnego korka dopełni intensywną zieleń chrobotka, budując przyjemny dla oka design.

Oferujemy również możliwość zamówienia paneli z chrobotkiem w innym kolorze, płytek z innego typu mchem lub kompozycji wzbogaconej o korę drzewną. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak jeszcze wprowadzić naturę do swojego domu lub biura!

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony