HYBRYDOWE KLEJE DO KORKA

Kleje hybrydowe na bazie polimerów hybrydowych SMX zapewniają bezkonkurencyjnie mocne połączenie każdego typu materiału. Idealny wybór do mocowania ściennych i podłogowych okładzin korkowych.

Ekstremalnie mocny klej do korka MAMUT 290ml

Ekstremalnie mocny klej do korka MAMUT 290ml
Ekstremalnie mocny klej do korka MAMUT 290ml

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

Cena:

39,90 zł / szt.

137,59 zł / litr
szt.

Tani i silny klej montażowy do korka DRAGON DREWNO KOREK 280ml

Tani i silny klej montażowy do korka DRAGON DREWNO KOREK 280ml
Tani i silny klej montażowy do korka DRAGON DREWNO KOREK 280ml

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

Cena:

26,90 zł / szt.

96,07 zł / litr
szt.

Jaki klej jest najlepszy do korka?

Klej hybrydowy to jeden z najlepszych klejów do korka. Świetnie łączy popularne produkty korkowe, takie jak kora dębu korkowego VIRGIN, listwy korkowe, korkowe panele 3D STRIPES, dekoracyjne heksagony korkowe, korek ekspandowany, mapy korkowe, korek modelarski, płyty i role korkowe, z podłożami budowlanymi. Gwarantuje trwałą i elastyczną spoinę o równomiernym naprężeniu, która pochłania wibracje i ruchy podłoża. Dzięki temu właściwościom wyciszającym i izolującym może być stosowany do uszczelnień. Kleje hybrydowe należą do środków bezpiecznych. Nie zawierają rozpuszczalników, izocyjaninów i silikonów, a ich użycie nie skutkuje powstaniem uciążliwych i szkodliwych zapachów. Są neutralne chemicznie i nie powodują przebarwień klejonych powierzchni. Klej hybrydowy Mamut nadaje się również do stosowania na podłożach wilgotnych i w zastosowaniach sanitarnych. Do precyzyjnego klejenia niezbędny jest wyciskacz tubowy.

Czym przykleić korek do drewna?

Kleje hybrydowe to środki o uniwersalnym działaniu, które szybko i efektywnie połączą produkty z naturalnego korka z materiałami konstrukcyjnymi i budowlanymi - drewnem, betonem, cegłą, płytą gipsowo-kartonową, metalem, kamieniem naturalnym, szkłem i ceramiką oraz większością tworzyw sztucznych. Umożliwiają klejenie materiałów na podłożach porowatych i nieporowatych. Dzięki nowoczesnej technologii produkcyjnej montaż korka technicznego, dekoracyjnego na ścianie nie wymaga stosowania podpór oraz wkrętów. Klej hybrydowy Mamut można stosować w temperaturach do -40°C do 90°C, przez co świetnie nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Tym bardziej że jest odporny na działanie promieniowania UV, warunki atmosferyczne, a także starzenie i korozję. Klej hybrydowy nie żółknie, zapewniając estetyczną spoinę, którą można malować. Polecany do klejenia parkietów korkowych, drewnianych, korka technicznego w płytkach i rolkach oraz dekoracyjnych paneli ściennych i podłogowych.

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony