WOSK PSZCZELI DO KONSERWACJI KORKA

Wosk pszczeli do konserwacji korka to naturalna ochrona do różnego typu produktów korkowych. Polecany szczególnie do impregnacji korka ściennego w płytach i rolkach. Świetnie nadaje się również do dekoracyjnych płytek korkowych.

 

 

Wosk pszczeli do pielęgnacji korka ściennego 250ml

Wosk pszczeli do pielęgnacji korka ściennego 250ml
Wosk pszczeli do pielęgnacji korka ściennego 250ml

Służy do pielęgnacji powierzchni korkowych i drewnianych. Przedłuża ich trwałość a zawarte w niej naturalne składniki ożywiają i podkreślają barwę naturalnych powierzchni.

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

Cena:

21,90 zł / szt.

87,60 zł / litr
szt.

Wosk pszczeli do ochrony korka i środowiska

Mniej chemii i więcej natury – do takiej zasady powinni stosować się wszyscy, którzy dbają o środowisko i swoje zdrowie. Warto wziąć to pod uwagę także podczas wyboru produktu do konserwacji korka. Do uszlachetnienia powierzchni korkowej polecamy wosk pszczeli. To doskonały impregnat, który szczególnie dobrze nadaje się do korka ściennego, w tym tapet, płyt i dekoracyjnych paneli. Do jego zalet należy łatwość w nakładaniu. Wosk pszczeli wystarczy nałożyć na suchą ścierkę, a następnie wetrzeć w ścianę z korka, aby uzyskać pożądany efekt.

Dlaczego stosować wosk pszczeli do konserwacji korka ściennego?

Chcesz, aby ściany z korka na długo zachowały swój blask? Wosk pszczeli do konserwacji, z pewnością w tym pomoże. Nałożenie preparatu sprawia, że powierzchnie korkowe są bardziej błyszczące. Wosk podkreśla fakturę korka i niweluje jednocześnie drobne niedoskonałości. Stosowanie preparatu utrzymuje powierzchnie korka w niezmienionym stanie przez długi czas. Zabezpiecza również powierzchnię korkową przed działaniem wody i wilgoci. Szukasz produktu odpowiedniego do konserwacji podłóg korkowych? Sprawdź naszą ofertę lakierów do korka.

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony