Trudnopalny gumokorek pod panele Wakol TS 103 - 3mm x 1m x 5m - atest ogniowy Efl

Dostępność: duża ilość
Czas dostawy: 2 dni robocze Przewidywany czas dostawy jest podany indywidualnie dla każdego produktu. Jeśli zależy Ci na dokładnej informacji o czasie dostawy interesującego Cię produktu, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie
Kod produktu:
WTS103
Cena: 239,90 zł / szt.
  Cena za m2 = 47,98 zł
239.90
ilość szt.

Ocena 4.6 ( 45 ocen)

Opis

Gumo korek – trudnopalne maty Wakol TS 103. Najlepsze rozwiązanie!

Maty z gumokorka to materiał trwały i nowoczesny, odpowiadający na dzisiejsze potrzeby klientów. Praktyczne połączenie granulatu korkowego i pianki poliuretanowej – produkt charakteryzuje się ciemniejszą barwą i jest sprzedawany w formie wygodnych rolek. Wakol TS 103 to mata dźwiękochłonna o grubości 3 mm, która efektywnie tłumi kroki. To również produkt trudnopalny, spełniający wymogi klasy Efl (palność wg ISO 11 925/EN 13 501).

Zalety gumokorka

  • Gumokorek przeciwdziała drganiom.
  • Materiał posiada właściwości dźwiękochłonne.
  • Gwarancja ciepłej podłogi również zimą!
  • Materiał antystatyczny.
  • Maty Wakol TS 103 nie są produktem samozapalnym.
  • Tylko bezpieczne domieszki.

Gumokorek 3 mm – podkład pod podłogę

Wakol TS 103 to niezastąpiony materiał przy pracach wykończeniowych! Warto postawić na gumokorek, gdyż materiał sprawia, że podłoga jest stabilna, cicha i ciepła. Materiał gumo-korkowy może być stosowany pod różne wykładziny: kauczukowe, linoleum, PCV i CV, tekstylne, laminat i inne (patrz „Pliki do pobrania”).

Montaż – najważniejsze informacje

Gumokorek łączy się z podłożem za pomocą kleju – materiał należy układać pasmami, które ściśle do siebie przylegają. Podłoże, na które montuje się gumokorek powinno być suche, równe, pozbawione pęknięć i zanieczyszczeń. Przed montażem należy również zaaklimatyzować materiał w pomieszczeniu, w którym będzie użytkowany – najlepiej przez 72 godziny. Pamiętaj, aby role przechowywać w pionowej pozycji. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące montażu znajdują się w instrukcji/kartach informacji technicznych (patrz „Pliki do pobrania”). W razie dodatkowych pytań zapraszamy również do kontaktu mailowego lub telefonicznego (zakładka Kontakt)!

Parametry produktu i niezbędne informacje:

Palność (wg ISO 11 925/EN 13 501): Efl

Forma: Rolka

Grubość: 3 mm

Wymiary: 1 m x 5 m

Wytłumienie odgłosu kroków (wg EN ISO 140-8): 18 dB w połączeniu z parkietem wielowarstwowym 10 mm, 20 dB w połączeniu z PCV 3 mm, 17 dB w połączeniu z kauczukiem 3 mm

Temperatura palenia się: >450°C

Gęstość w 20°C: 0,9–0,92 g/cm³ (EN ISO 2811-1)

Ciężar powierzchniowy: ok. 1,31 kg/m²

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium