GRANULAT KORKOWY DO SZTUCZNEJ TRAWY

Oferujemy wysokiej jakości, bezpieczny dla zawodników granulat na orlik, boiska do piłki nożnej, hokeja i golfa. To, co wyróżnia go spośród innych rodzajów zasypów to surowiec, z którego został wykonany. Granulat korkowy do sztucznych boisk powstaje ze zdrewniałej warstwy kory dębu korkowego, co sprawia, że jest gęstszy i cięższy, a tym samym odporny na wywiewanie z zasypu. To w pełni ekologiczny, a przy tym funkcjonalny sposób na wypełnienie sztucznych nawierzchni.

 

Granulat korkowy 1-2mm do zasypu sztucznej trawy Granulat korkowy 1-2mm do zasypu sztucznej trawy

Dostępność: pod zamówienie

Wysyłka w: do uzgodnienia

999,90 zł

Cena netto: 812,93 zł

m3
zobacz więcej

Granulat na orlik i boiska - bezpieczna przestrzeń dla zawodników, dzieci i młodzieży

Coraz większą uwagę przykuwa wpływ sztucznych muraw na ich użytkowników, otoczenie i środowisko. W dobie poszukiwań ekologicznych, a przy tym funkcjonalnych rozwiązań, korkowy granulat to doskonały wybór do zasypu boisk. Kruszywo korkowe do sztucznej trawy to całkowicie naturalny materiał, bez dodatków toksycznych substancji. W efekcie orliki i innego typu boiska są w pełni bezpieczne dla zdrowia zawodników, także w przypadku częstej interakcji z nawierzchnią. Ponadto wypełnienie z naturalnego surowca spełnia wszystkie wymagania stawiane materiałom do zasypu muraw, zwiększając funkcjonalność sztucznych boisk. Dobrze absorbuje uderzenia i amortyzuje, zapewniając tym samym wysoki komfort gry. Nie bez znaczenia jest również fakt, że nawierzchnia jest wygodna w konserwacji.

Granulat na orlik i boiska - bezpieczeństwo w parze z funkcjonalnością

Bezpieczeństwo, komfort gry oraz funkcjonalność to główne kryteria, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze wypełnienia do sztucznej murawy. Korkowy granulat na orlik i boiska zapewnia wszystko, co niezbędne do profesjonalnego uprawiania sportu. Oprócz korzyści zwiększających użyteczność murawy, oferowany przez nas kruszywo pozytywnie wpływa także na jego wizualne wykończenia. Korkowy granulat do zasypu trawy bardzo dobrze imituje naturalną ziemię.

Dlaczego granulat korkowy to najlepszy wybór do zasypu sztucznej murawy?

  • Korkowy granulat na orlik i boiska wykonany jest ze zdrewniałej części kory dębowej, bez dodatku chemicznych spoiw. Dzięki temu zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas kontaktu z podłożem.
  • Korzystanie z korkowego zasypu gwarantuje bardzo dobrą przyczepność i interakcję piłki oraz zawodników z podłożem.
  • Odpowiedni ciężar i gęstość granulatu zapobiega wywiewaniu zasypu z murawy, a tym samym migracji poza teren boiska.
  • Absorbowanie uderzeń i duża elastyczność materiału powodują, że boisko staje się ciche. Korkowy granulat do zasypu sztucznej trawy pochłania fale uderzeniowe i zapobiega nadmiernemu roznoszeniu się hałasu. Dzięki temu nawet bliskie sąsiedztwo budynków mieszkalnych nie przeszkadza w aktywnym wykorzystywaniu boisk i orlików!
  • Korkowy granulat na orlik i boiska redukuje temperaturę nawierzchni nawet o 30% w porównaniu do zasypów gumowych. Zwiększa to komfort gry w wysokich temperaturach.
  • Zastosowanie granulatu korkowego do zasypu sztucznej trawy podwyższa właściwości amortyzacyjne boiska, sprawiając, że gra jest w pełni komfortowa. Korkowy zasyp podwyższa elastyczność nawierzchni, chroniąc stawy i ścięgna zawodników podczas gry.
  • Zastosowanie granulatu korkowego redukuje poziom wilgotności w nawierzchniach. Kruszywo z korka jest odporne na korozję biologiczną, w tym działanie pleśni i grzybów.
  • Wypełnienie korkowe chroni przed zniekształcaniem trawy i odznacza się wysoką trwałością. Zapewnia również wygodę w konserwacji boiska.
  • Korkowy granulat na boiska jest bezwonny. Nie wydziela zapachu nawet pod wpływem wysokich temperatur.
  • Kruszywo korkowe jest materiałem całkowicie naturalnym, uzyskanym z odnawialnego surowca, jakim jest zewnętrzna warstwa kory dębu korkowego. Zbiór materiału nie uszkadza drzew, a granulat korkowy nadaje się do ponownego wykorzystania.

Granulat korkowy na orlik i boiska to nowoczesne, odpowiadające współczesnym potrzebom wypełnienie muraw  piłkarskich, hokejowych i orlików. Parametry naturalnego korka korzystnie wpływają na eksploatację sztucznej trawy, nie ingerując w środowisko naturalne.

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl