GUMOKOREK POD PANELE 3MM

Gumokorek 3 mm to gumowo – korkowa rolka, która zapewnia optymalną izolację i wydłuża żywotność różnego typu podłóg. Od paneli, parkietów drewnianych, po wykładziny, linoleum, płytki i naturalne materiały. Podkład gumokorkowy skutecznie niweluje niedoskonałości i zwiększa satysfakcje z użytkowania różnego typu posadzek.

Gumokorek pod panele 3mm x 1m x 1m dla wszystkich typów podłóg Gumokorek pod panele 3mm x 1m x 1m dla wszystkich typów podłóg
Producent: KORKOWY.PL

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 39,90 zł (netto: 32,44 zł )
szt.
zobacz więcej
Gumokorek pod panele 3mm x 1m x 5m dla wszystkich typów podłóg Gumokorek pod panele 3mm x 1m x 5m dla wszystkich typów podłóg
Producent: KORKOWY.PL

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 169,90 zł (netto: 138,13 zł )
szt.
zobacz więcej
Gumokorek pod panele 3mm x 1m x 10m dla wszystkich typów podłóg Gumokorek pod panele 3mm x 1m x 10m dla wszystkich typów podłóg
Producent: KORKOWY.PL

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 299,90 zł (netto: 243,82 zł )
szt.
zobacz więcej

Gumokorek 3 mm

Gumokorek stosowany jest do produkcji uszczelek do maszyn i samochodów, co świadczy o jego wytrzymałość. Ze względu na bardzo dobre właściwości izolacyjne i wytrzymałość, rolki gumo-korkowe stosowane są również jako podkłady pod podłogi. Gumokorek 3 mm to granulat korkowy i spoiwo poliuretanowe, łączone ze sobą w kilkustopniowym procesie produkcyjnymi. Dzięki temu maty wyróżniają się zwiększoną trwałością, stabilnością wymiarową i odpornością mechaniczną.

Gumokorek 3 mm dla dłuższej żywotności każdej podłogi

Zastosowanie roli jako podkładu wydłuża żywotność całej podłogi. Tym bardziej że zarówno guma, jak i korek są odporne na działanie wilgoci i korozji biologicznej. Gumokorek 3 mm może być stosowany pod podłogi pływające i klejone. Nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu, w tym hali sportowych.

Gumokorek pod panele – opinie fachowców

Opinie fachowców i użytkowników są jednomyślne. Gumokorek 3 mm pod panele wyraźnie zwiększa wygodę korzystania z paneli. Wytrzymałe połączenie gumy i korka rozwiązuje problem z wyciszeniem podłogi, zwiększając jej dźwiękochłonność. Gumokorek 3 mm zmniejsza ilość hałasów przechodzących przez strop, jednocześnie redukując pogłos wynikający z chodzenia. Dzięki temu podłoga z paneli jest wyraźniej cichsza, co docenią zarówno domownicy, jak i sąsiedzi z niższej kondygnacji. Oprócz tego podkład gumokorkowy zapewnia równomierną pracę paneli, zapobiega ich rozchodzeniu i zwiększa wytrzymałość podłogi. Nie bez znaczenia jest również ocieplenie nawierzchni. Korek i guma skutecznie izolują od zimnej wylewki.

Nierówna podłoga? Gumokorek 3 mm rozwiąże ten problem

Gumokorek o grubości 3 mm pomoże zredukować niewielkie nierówności, co ułatwia położenie równej posadzki. Sprężysta guma niweluje problem nadmiernego nacisku punktowego, a korek dobrze tłumi wibracje. Podkład z gumy i korka nie zmienia grubości oraz zachowuje swoje właściwości przez wiele lat.

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl