GUMOKOREK POD PANELE 10MM

Wprowadź innowacyjne i ekologiczne rozwiązania do swojego domu. Zadbaj o swój komfort akustyczny i termiczny, kładąc podkład gumokorkowy pod panele. Ze względu na grubość, gumokorek 10 mm zapewnia najlepsze parametry izolacyjne.

Gumokorek pod panele 10mm x 1m x 4m - najczęściej kupowany gumokorek! Gumokorek pod panele 10mm x 1m x 4m - najczęściej kupowany gumokorek!
Producent: KORKOWY.PL

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

399,90 zł / szt.

99,98 zł / m2
szt.
zobacz więcej

Gumokorek 10 mm – czy podkład pod panele ma znaczenie?

Podkład pod panele stosowany jest przede wszystkim w celu wyrównania powierzchni. Odpowiednio dobrana mata gwarantuje jednak dużo większe korzyści. Podkład gumokorkowy znacznie zwiększa komfort użytkowania podłogi i wydłuża jej żywotność. Gumokorek 10 mm składa się z granulatu korkowego i gumowego, połączonych poliuretanowym spoiwem. Takie zestawienie sprawia, że podkład jest gęstszy i może być stosowany nie tylko pod panele, ale każdego typu podłoża: podłogi klejone, wykładziny dywanowe, deski, linoleum, parkiety drewniany, płytki i kamień naturalny. Doskonale komponuje się również z korkowymi panelami i płytkami korkowymi. Dzięki odporności na wilgoć i korozję biologiczną nadaje się również do tarasów drewnianych i kompozytowych. Niezwykła wytrzymałość sprawia natomiast, że gumokorek 10 mm wykorzystywany jest również pod nawierzchnie sportowe.

Gumokorek pod panele – ekologicznie i oszczędnie

Gumokorek 10 mm zapewnia doskonałą izolację akustyczną i termiczną. Skutecznie chroni przed wychłodzeniem posadzki, gwarantując komfort chodzenia na zawsze ciepłej podłodze. Nie można zapomnieć również o walorach akustycznych podkładu. Gumokorek 10 mm bardzo dobrze niweluje dźwięki uderzeniowe i powietrzne, zapewniając wygodę domownikom. Zastosowanie gumokorka 10 mm nie tylko korzystnie wpłynie na komfort mieszkania. Wartym podkreślenia są również oszczędności związane z lepszą izolacją akustyczną i termiczną. W rezultacie gumokorek to materiał odpowiedni do domów i mieszkań energooszczędnych. Podkład gumokorkowy jest neutralny dla środowiska, a także bezpieczny podczas użytkowania. Nie wydziela szkodliwych substancji.

Gumokorek 10 mm

Gumokorek 10 mm to za dużo? Oferujemy podkłady także o innych grubościach: 2 mm, 3 mm, 4 mm i 6 mm. Dzięki temu dopasujesz go idealnie do swojej podłogi i wnętrz. Sprawdź również nasze podkłady korkowe pod podłogi pływające i panele winylowe.

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony