TŁUCZEŃ KORKOWY - PODSYPKA MODELARSKA DO MAKIET

Zastanawiasz się, czym wykończyć torowisko na swojej makiecie?

Najlepszy wybór to korkowy tłuczeń kolejowy! Podsypka modelarska to granulat korkowy o zabarwieniu i frakcji, który idealnie odwzorowuje prawdziwe kruszywo kolejowe. Umożliwia stworzenie cichej i lekkiej makiety kolejowej oraz innego typu modeli. Dopasowany do skali H0. Nadaje się także do innych formatów. Zbuduj z nami profesjonalną lub amatorską makietę kolejową na najwyższym poziomie!

Modelarski tłuczeń korkowy GRAFIT do skali H0 frakcja 0,5 - 1mm - 100g Modelarski tłuczeń korkowy GRAFIT do skali H0 frakcja 0,5 - 1mm - 100g
Producent: KORKOWY.PL

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

19,90 zł / szt.

199,00 zł / kg
szt.
zobacz więcej

Modelarski tłuczeń kolejowy z korka naturalnego

Znalezienie odpowiednich materiałów do zbudowania realistycznej makiety kolejowej nie jest łatwe. Z modelarskim tłuczniem kolejowym, czyli podsypką do makiet z korka naturalnego, wykonasz funkcjonalne torowisko z prawdziwego zdarzenia. Korek naturalny nie tylko doskonale imituje rzeczywisty materiał, ale zapewnia również płynną jazdę kolejki i pochłania wytwarzane podczas niej drgania. Jest przy tym ekologiczny.

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się tworzeniem makiet hobbystycznie, czy profesjonalnie, korkowy tłuczeń kolejowy to odpowiedni sposób na zbudowanie modeli torowisk.

Tłuczeń korkowy podsypka korkowa podsypka korkowa

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony