TABLICE MAGNETYCZNO - KORKOWE

Efektem połączenia tablicy korkowej i magnetyczno-suchościeralnej jest wielofunkcyjny produkt o niezwykle szerokim spektrum zastosowania: od rysowania, pisania, mocowania magnesów i przypinania kartek, aż po możliwość wykorzystania tablicy jako miejsca do wyświetlania prezentacji z rzutnika.

Tablica hybrydowa Combi suchościeralno-magnetyczno-korkowa 60x90cm w ramie aluminiowej Tablica hybrydowa Combi suchościeralno-magnetyczno-korkowa 60x90cm w ramie aluminiowej
Producent: korkowy.pl

Dostępność: telefon lub e-mail

Czas dostawy: 2 dni robocze

242,41 zł / szt.

szt.
zobacz więcej
Tablica hybrydowa Combi suchościeralno-magnetyczno-korkowa 90x120cm w ramie aluminiowej Tablica hybrydowa Combi suchościeralno-magnetyczno-korkowa 90x120cm w ramie aluminiowej
Producent: korkowy.pl

Dostępność: telefon lub e-mail

Czas dostawy: 2 dni robocze

332,50 zł / szt.

szt.
zobacz więcej
Tablica hybrydowa Combi 60x90cm OfficeBoard suchościeralno-magnetyczno-korkowa Tablica hybrydowa Combi 60x90cm OfficeBoard suchościeralno-magnetyczno-korkowa
Producent: korkowy.pl

Dostępność: telefon lub e-mail

Czas dostawy: 2 dni robocze

196,90 zł / szt.

szt.
zobacz więcej

Funkcjonalne tablice korkowo-magnetyczne

Za dużo na głowie? Jeżeli Twoje życie zawodowe i prywatne wymaga zachowania dobrej organizacji i komunikacji, tablice magnetyczno-korkowe to nieoceniona pomoc. Możliwość przypinania i notowania to sprawdzony sposób na uporządkowanie dnia i myśli w domu, firmie, szkole i instytucjach publicznych. Tablice magnetyczno-korkowe dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dopasować można je do wszystkich pomieszczeń.

Tablice korkowo-magnetyczne do szkoły, biura, domu

Są powody, dla których tablica korkowo-magnetyczna to najlepszy wybór do szkoły, domu i firmy.

Po pierwsze, tablica korkowa. Wykonana z wysokiej jakości portugalskiego korka, do którego bez ograniczeń wbijać można szpilki i pinezki. Przypinaj notatki, wiadomości i zdjęcia, żeby mieć ważne informacje zawsze w pobliżu.

Po drugie, tablica magnetyczna-suchościeralna. Gotowa do mocowania magnesów, a także pisania i rysowania. Przeprowadzaj profesjonalne szkolenia, notuj pomysły i twórz mapy myśli, żeby zachować dobre pomysły na dłużej.

Po trzecie, trwałość. Tablice magnetyczne i korkowe są odporne na uszkodzenia. Ich połączenie aluminiową ramą gwarantuje wieloletnią trwałość. Dzięki temu idealnie nadają się do miejsc, gdzie z tablic korzysta wiele osób.

Po czwarte, elegancki wygląd. Tablice korkowo-magnetyczne są zamknięte aluminiową ramą, a ich dyskretny design doskonale pasuje do każdego wnętrza.

 

 

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony