MATY KORKOWE PODŁOGOWE

Ćwiczyć warto wszędzie. Nie zawsze jednak łatwo znaleźć do tego odpowiednie warunki. Maty korkowe do jogi i fitnessu zwiększą komfort treningów w każdym miejscu. Naturalny materiał doskonale izoluje od zimnej powierzchni, a przyjemna w dotyku faktura nie powoduje otarć. Maty z korka to również dywaniki korkowe o właściwościach antypoślizgowych i antybakteryjnych. Dobry sposób na zapewnienie komfortowej dla stóp nawierzchni w łazienkach, SPA, hotelach i na pływalniach.

Mata korkowa + TPE 61x183cm do jogi, ćwiczeń, fitnessu, pilatesu Mata korkowa + TPE 61x183cm do jogi, ćwiczeń, fitnessu, pilatesu
Producent: KORKOWY.PL

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

89,90 zł / szt.

szt.
zobacz więcej
Mata korkowa (dywanik) 6mm x 50cm x 100cm Mata korkowa (dywanik) 6mm x 50cm x 100cm
Producent: KORKOWY.PL

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

49,90 zł / szt.

szt.
zobacz więcej

Maty korkowe do jogi i ćwiczeń – zawsze dobre miejsce na trening

Mata korkowa do jogi łączy funkcjonalne właściwości naturalnego korka i TPE, podłoża piankowego, które nie wchłania wilgoci, a przy tym zapewnia dobrą przyczepność. Dzięki temu to gwarancja stabilności podczas ćwiczeń, zarówno intensywnych, jak i łagodnych. Wszystko to sprawia, że mata korkowa to bardzo dobre miejsce do ćwiczeń. Idealny wybór nie tylko do domowego użytku, ale również studio jogi oraz fitness. Wszędzie tam, gdzie z wyposażenia korzysta dużo osób, które oczekują wysokiej jakości akcesoriów i bezpieczeństwa podczas ćwiczeń. Poczuj ciepło naturalnego materiału i zapewnij sobie maksimum wygody z matami korkowymi do jogi i ćwiczeń.

Maty z korka na podłogę – komfort dla stóp w każdym miejscu

Chłodna, chropowata powierzchnia, wilgoć, i zabrudzenia. Jest wiele czynników, które mogą spowodować niewygodę dla stóp. Zapewnij komfort sobie i swoim gościom, przykrywając podłogę naturalnym korkiem. Maty korkowe to praktyczne, przenośne dywaniki, dzięki którym w każdej sytuacji można cieszyć się ciepłą, miękką i przyjemną dla stóp nawierzchnią. Nie wymagają montażu i są łatwe w utrzymaniu w czystości. W przeciwieństwie do syntetycznych odpowiedników, mata z korka nie tylko zapewnia doskonałą izolację od podłoża. Jest również antypoślizgowa oraz odporna na działanie wilgoci, wody i wysokich temperatur. Właściwości antybakteryjne korka naturalnego zapobiegają rozwojowi grzybów i pleśni, dzięki czemu dywaniki korkowe bardzo dobrze sprawdzają się w łazienkach i prysznicach, hotelach, SPA, saunach i na pływalniach.

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony