SUBERYTOWE KORKI DO BUTELEK

Suberytowe korki do wina powstają w wyniku formowania kruszywa korkowego i spoiwa pod wpływem wysokiej temperatury i ciśnienia. W efekcie powstają zatyczki o bardzo dobrych parametrach. Korek suberytowy jest elastyczny i spójny, dzięki czemu zapewnia szczelność butelek, pojemników szklanych, plastikowych i ceramicznych.

Korek suberytowy 21x33mm - 100szt. Korek suberytowy 21x33mm - 100szt.
Producent: KORKOWY.PL

Dostępność: pod zamówienie

Czas dostawy: do uzgodnienia

167,90 zł / kpl.

1,68 zł / szt.
kpl.
zobacz więcej

Jakie korki do butelek do wina?

Korki do wina naturalne to najlepszy wybór do szlachetnego trunku z winogron. Do długo dojrzewającego wina najlepiej wybrać korek lity. Korki suberytowe i aglomerowane to natomiast dobry wybór do win młodych, leżakujących do dwóch lat, oraz typu frizzante. Stosowane są również do naczyń ceramicznych, słoików, szklanych pojemników i butelek. Charakteryzują się bardzo dobrą szczelnością, niską ceną i jednorodnym wyglądem. Dzięki temu nawet duża partia towaru z zatyczkami będzie prezentować się jednolicie i estetycznie.

Ile kosztuje korek do wina?

Ceny korków do butelek zależą od ich jakości. Do najdroższych należy korek lity, bezpośrednio wydrążony w korze dębu korkowego, bez dodatku spoiwa. To elegancki korek do wina, który najlepiej nadaje się do trunków długo dojrzewających trunków klasy premium. Ekonomiczna alternatywa to zatyczki suberytowe i aglomerowane.

Korek do wina – gdzie kupić?

Korek ma niebagatelne znaczenie dla procesu dojrzewania i jakości wina. Z tego powodu zatyczki suberytowe najlepiej kupować u sprawdzonych dostawców. Oferujemy jedynie sprawdzone, dopuszczone do żywności produkty, których jakość potwierdzona jest atestami i certyfikatami.

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony