GUMOKOREK POD PANELE 4MM

Cicha, ciepła i wyraźniej przyjemniejsza w eksploatacji podłoga. To gwarantuje gumokorek 4 mm, funkcjonalny podkład pod posadzki pływające i klejone.

Gumokorek pod panele 4mm x 1m x 1m - najczęściej kupowany gumokorek! Gumokorek pod panele 4mm x 1m x 1m - najczęściej kupowany gumokorek!
Producent: KORKOWY.PL

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

54,90 zł / szt.

54,90 zł / m2
szt.
zobacz więcej
Gumokorek pod panele 4mm x 1m x 5m - najczęściej kupowany gumokorek! Gumokorek pod panele 4mm x 1m x 5m - najczęściej kupowany gumokorek!
Producent: KORKOWY.PL

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

239,90 zł / szt.

47,98 zł / m2
szt.
zobacz więcej
Gumokorek pod panele 4mm x 1m x 10m - najczęściej kupowany gumokorek! Gumokorek pod panele 4mm x 1m x 10m - najczęściej kupowany gumokorek!
Producent: KORKOWY.PL

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

399,90 zł / szt.

39,99 zł / m2
szt.
zobacz więcej

Gumokorek 4 mm – podkład i izolacja w jednym

Gumokorek 4 mm to połączenie granulatu korkowego i spoiwa poliuretanowego, które razem tworzą produkt o wyjątkowych właściwościach izolacyjnych. Rolki gumowo – korkowe, w porównaniu do standardowych podkładów korkowych lub gumowych, charakteryzuje nieco mniejsza gęstość i bardziej porowata struktura. Dzięki temu gumokorek 4 mm to podkład służący nie tylko do wyrównania nierówności, ale również funkcjonalna izolacja. Mata z gumy i korka poprawia akustykę stropu, zapobiegając przenikaniu dźwięków między kondygnacjami. Oprócz tego niweluje odgłosy uderzeniowe wynikające z chodzenia. Obok wyciszenia można spodziewać się ocieplenia podłogi. Rezultat? Przyjemna dla stóp, cicha powierzchnia, która zachwyci domowników i sąsiadów.

Do jakich podłóg nadaje się gumokorek 4 mm?

Płytki ceramiczne, linoleum, wykładzina, drewniany parkiet, panele, czy korkowa podłoga. Niezależnie od typu nawierzchni, gumokorek 4 mm o dobry wybór. Połączenie gumy i korka wyróżnia się dużą trwałością. Obydwa materiały są odporne na działanie pleśni i grzybów, a także zmiany temperatur i wilgoć. Sprężysty podkład gumokorkowy gwarantuje równomierną pracę całej podłogi, bez punktowego nacisku. Dzięki temu posadzka zachowuje funkcjonalność i dobry wygląd przez wiele. Z tych względów to dobry wybór zarówno do użytku prywatnego, jak i pomieszczeń użytku publicznego. Gumokorek nadaje się jako podkład pod nawierzchnie sportowe.

Gumokorek 4 mm dla równiejszej, bardziej wytrzymałej podłogi

Gumokorek 4 mm to odpowiedni wybór, jeżeli chcesz cieszyć się zawsze cichą, ciepłą i równą podłogą. Podkład gumokorkowy, dzięki materiałom i odpowiedniemu procesowi produkcji, nie zmienia swoich właściwości przez lata. Dobrze izoluje zarówno podłogi pływające i klejone. Co istotne, nasze podkłady tworzone są z szacunkiem dla środowiska. Nie zawierają szkodliwych substancji i są bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i zwierząt.

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony