Korek samoprzylepny w rolce 10mm x 1m x 2,5m

Dostępność: duża ilość
Czas dostawy: 2 dni robocze Przewidywany czas dostawy jest podany indywidualnie dla każdego produktu. Jeśli zależy Ci na dokładnej informacji o czasie dostawy interesującego Cię produktu, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie
Kod produktu:
RKS1012.5
Cena: 335,90 zł / szt.
  Cena za m2 = 134,36 zł
335.90
ilość szt.

Ocena 4.2 ( 40 ocen)

Opis

Korek samoprzylepny w rolce 10mm x 1m x 2,5m

Korek na rolce to przyjazny dla środowiska produkt, który doskonale sprawdza się jako pokrycie ścian. Może być również stosowany do majsterkowania i renowacji, np. tablic korkowych. Samoprzylepna warstwa pozwala łatwo przylepić go w wybrane miejsce, zarówno gładkie, jak i lekko chropowate.

Korek samoprzylepny w rolce 10mm x 1m x 2,5m do ochrony cieplnej i akustycznej

Samoprzylepny wałek korkowy ułożony na ścianie jest zawsze ciepły w dotyku, dzięki naturalnym właściwościom korka. Nadaje się również od ochrony akustycznej. Z korka technicznego z łatwością stworzyć można matę, która wytłumi wibracje powstałe w wyniku pracy maszyn przemysłowych. Dodatkową zaletą jest to, że jest on wodoodporny i antystatyczny. To sprawia, że jest idealny do stosowania w nowoczesnych budynkach.

Do czego wykorzystać samoprzylepny korek w rolce 10mm x 1m x 2,5m?

Do ochrony ściany lub stołu przed zarysowaniem i uszkodzeniami.

• Jako funkcjonalną alternatywę dla standardowej okładziny ściennej. Korek aglomerowany to ekonomiczny sposób na pokrycie nawet dużej powierzchni ściany.

Do izolacji ścian, powierzchni roboczych, podłóg i sufitów w celu zmniejszenia hałasu, poprawy izolacji cieplnej i wyeliminowania kondensacji pary wodnej.

Najlepszy dodatek do wszystkich wnętrz

W aranżacji wnętrz chodzi o szczegóły, a dzięki korkowi w rolce z łatwością o nie zadbasz. Wystarczy zamontować matę korkową na ścianie, aby korzystać z niej jak z nowoczesnej tablicy ogłoszeń. Możesz powiesić na niej wszystko – od ważnych notatek, po inspirujące zdjęcia i dyplomy.

Korek samoprzylepny w rolce 10mm x 1m x 2,5m

Korek jest przyjazny nie tylko dla przyrody, ale także dla jego użytkowników. W przeciwieństwie do wielu syntetyków, korek nie wydziela szkodliwych substancji lotnych nawet pod wpływem wysokiej temperatury czy ognia.

Jaki jest najlepszy materiał do dekoracji, budowy dioram i makiet?

Oczywiście portugalski korek aglomerowany! Dzięki nowoczesnej technologii łączenia ziaren korkowych rolka jest niezwykle sprężysta i odporna na kruszenie. Co za tym idzie, naturalny korek można ciąć i formować za pomocą maszyn i prostych narzędzi, bez obaw, że materiał zostanie zniszczony.

Dane techniczne:

Grubość: 10mm

Szerokość: 1m

Długość: 2,5m

Korek posiada warstwę samoprzylepną.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane