Menu

Korek modelarski do skali H0 wyprofilowany 5x48x450mm - pakiet 50 szt.

Profile modelarskie
99.9
PLN
Korek modelarski do skali H0 wyprofilowany 5x48x450mm - pakiet 50 szt.
Korek modelarski do skali H0 wyprofilowany 5x48x450mm - pakiet 50 szt.
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 99,90 zł
Cena netto: 81,22 zł
szt.

korek modelarski - zbuduj z nami profesjonalną lub amatorską makietę kolejową!

Przedstawiamy Państwu korek modelarski 5x48x450mm, czyli specjalne profile modelarskie z naturalnego kruszywa korkowego, umożliwiające budowę realistycznego torowiska kolejowego na makiecie lub dioramie. Specjalistyczne pasy korkowe do zastosowań modelarskich i hobbystycznych. Bardzo drobne, czyste ziarno. Materiał elastyczny, gładki i łatwy w obróbce.

korek modelarski - korkowe podtorze modelarskieKrawędzie korka precyzyjnie i dokładnie wyprofilowane pod kątem 45°, pozwalają na szybkie i łatwe pokrycie korka podsypką modelarską. Dzięki naszemu produktowi, po przymocowaniu i zaszutrowaniu torów, otrzymujemy realistyczne i profesjonalnie wykonane torowisko na odpowiednio wysoko uniesionym podkładzie.

Oczywiście Korek Modelarski znajduje także inne zastosowania. Do bardzo popularnych należy użycie go jako podkład do gablot i witryn, ze względu na jakość materiału i estetyczne wykonanie.

Korek Modelarski, w porównaniu do korka technicznego, charakteryzuje się zwiększoną elastycznością, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji, jest wytrzymały i odporny na złamania. Dlatego doskonale nadaje się zarówno na tory proste (profil pojedynczy) jak i na łuki o małych promieniach (profil podwójny). Jego zaletą jest także unikalna struktura korka, pozwalająca doskonale tłumić drgania i dźwięki wywoływane przez tabor.

profil pojedynczy profil podwójny

pojedynczy profil korkowy

 podwójny modelarski profil korkowy

Podana cena brutto za 50 szt. pojedynczego profilu korkowego o grubości 5mm, szerokości 48mm oraz długości 450mm.

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane
KORKOWY.PL 2005 - 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
Sklep internetowy od home.pl