TAŚMY KORKOWE 2-3MM

Korek techniczny w gotowych paskach to idealny wybór do precyzyjnych zastosowań. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie niezbędna jest duża wytrzymałość, a przy tym elastyczność i lekkość.

Taśma korkowa 2mm x 100mm Taśma korkowa 2mm x 100mm

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

3,20 zł / mb

mb
zobacz więcej
Taśma korkowa 2mm x 50mm Taśma korkowa 2mm x 50mm

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

1,60 zł / mb

mb
zobacz więcej
Taśma korkowa 3mm x 100mm Taśma korkowa 3mm x 100mm

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

4,78 zł / mb

mb
zobacz więcej
Taśma korkowa 3mm x 50mm Taśma korkowa 3mm x 50mm

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

2,40 zł / mb

mb
zobacz więcej

TAŚMY KORKOWE 2-3MM

Taśmy korkowe 2-3 mm na metry bieżące

Taśma korkowa dostępna jest do zakupu na metry bieżące. Dzięki temu ilość zamówionego materiału można dopasować do swoich potrzeb. Do wyboru paski korkowe o grubości 2 i 3 mm oraz szerokościach 50 i 100 mm. Możliwy jest również zakup pełnych rolek o maksymalnych długościach:
2 mm – 50 mb
3 mm – 30 mb

Taśmy korkowe, w zależności od rodzaju użytego spoiwa, można nakleić na powierzchnie różnego typu, od ceramiki i kamienia, po beton i materiały wykończeniowe.

Poszukujesz korka w taśmie do precyzyjnych zastosowań?

Maskowanie szczelin i nieestetycznych wykończeń czy konieczność retuszu powierzchni to tylko niektóre z działań, w których świetnie sprawdzają się taśmy korkowe 2-3 mm. Paski z korka to naturalny produkt, który wykorzystywać można w różnych środowiskach, w tym trudnych i wilgotnych warunkach. Mimo niewielkiej grubości, taśmy korkowe 2 i 3 mm zapobiegają rozwojowi pleśni, grzybów i mikroorganizmów. Nie przepuszczają płynów i są odporne na właściwości preparatów rozpuszczalnikowych, smarów, paliwa i środków pochodnych. Naturalne pochodzenie materiału powoduje, że taśmy korkowe odznaczają się wysoką jakością a przy tym walorami estetycznymi. Dzięki temu doskonale nadają się do projektów artystycznych i DIY. Kartki okolicznościowe, ekologiczne opakowania, wazony, doniczki i kompozycje florystyczne to tylko niektóre z dekoracji, do których wykorzystać można paski z korka naturalnego.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony