TAŚMY KORKOWE 6MM

Taśmy korkowe 6 mm to naturalny materiał o uniwersalnym zastosowaniu. Renowacja tablic i korkowych gablot, maskowanie szczelin, odbojniki do drzwi i podkładki do mebli to tylko niektóre z pomysłów, jak można wykorzystać paski z korka.

Taśma korkowa 6mm x 100mm Taśma korkowa 6mm x 100mm

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

8,97 zł / mb

mb
zobacz więcej
Taśma korkowa 6mm x 150mm Taśma korkowa 6mm x 150mm

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

11,13 zł / mb

mb
zobacz więcej
Taśma korkowa 6mm x 200mm Taśma korkowa 6mm x 200mm

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

14,88 zł / mb

mb
zobacz więcej
Taśma korkowa 6mm x 250mm Taśma korkowa 6mm x 250mm

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

18,63 zł / mb

mb
zobacz więcej
Taśma korkowa 6mm x 50mm Taśma korkowa 6mm x 50mm

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

4,20 zł / mb

mb
zobacz więcej

Taśmy korkowe 6 mm do zastosowań przemysłowych

Taśmy korkowe 6 mm to funkcjonalne podkładki ochronne, które z powodzeniem można stosować do ceramiki, szkła, kamienia i innego typu tworzyw. Przyklejenie antypoślizgowego korka pod meble i akcesoria zapobiega rysowaniu i uszkodzeniom powierzchni. Taśma korkowa 6 mm nadaje się również do rozdzielania tafli szklanych i innych delikatnych materiałów w trakcie transportu. Paski z naturalnego korka przydatne są także podczas renowacji gablot i tablic korkowych. Stosowane do wypełnień szczelin i maskowania nierównych wykończeń, zwiększają estetykę korygowanych powierzchni. Wykorzystane w ten sposób zapewniają również izolację termiczną.

Taśma korkowa 6 mm do zastosowań domowych

Taśmy korkowe 6 mm to uniwersalny produkt, który warto mieć w swoim domu. Lekkie i antypoślizgowe paski z korka wykorzystywane są jako podkładki do ceramiki, kamienia, szkła i innych materiałów. Taśmy korkowe 6 mm, ze względu na właściwości naturalnego materiału, doskonale zabezpieczają powierzchnie przed zarysowaniem i uszkodzeniem. Dzięki temu sprawdzą się również jako podkładki pod meble i akcesoria. Miękki korek ochroni stół przed porysowaniem ceramiką, a także zniweluje odgłosy wynikające z przesuwania krzeseł, foteli czy stołu. Wibroizolacyjne właściwości korka sprawiają, że taśmy nadają się również jako podkładki do urządzeń oraz odbojniki do drzwi.

Taśma korkowa 6 mm do dekoracji

Taśmy korkowe 6 mm wykorzystać można we wszechstronny sposób, także do dekoracji. Nadają się do wykorzystania w projektach związanych z decoupagem i scrapbookingiem. To ekologiczny dodatek, który sprawdzi się również w dekoracjach florystycznych i zdobieniu. Taśmy korkowe 6 mm w łatwy sposób można dociąć do pożądanego kształtu, a także pomalować. Dzięki różnego typu spoiwom korek z łatwością przykleja się do różnych powierzchni. Do samodzielnego montażu polecamy folie dwustronnie klejącą. W ofercie naszego sklepu znajdziesz także gotowe samoprzylepne taśmy korkowe, które nie wymagają użycia dodatkowych klejów.

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony