KLINY KORKOWE POD KOŁA

Wysokiej jakości kliny samochodowe z korka aglomerowanego to ekologiczny wybór, który sprawdzi się w zastosowaniach prywatnych i profesjonalnych. Kliny korkowe stosowane są w branżach transportowej, logistyce i przemyśle.

Klin korkowy 120x120x165mm (R=130mm) - zestaw 4 szt. Klin korkowy 120x120x165mm (R=130mm) - zestaw 4 szt.

Dostępność: duża ilość

Czas dostawy: 2 dni robocze

19,90 zł / zestaw

4,98 zł / szt.
zestaw
zobacz więcej

Korkowe kliny pod koła

Korkowy klin pod koła to wytrzymałe i zarazem lekkie zabezpieczenie pojazdów w czasie parkowania lub stosowania ramp i podnośników punktowych. Kliny samochodowe z korka zapobiegają przesuwaniu się samochodów i maszyn. Stosowane są również do przyczep kempingowych. Wykonane są z gęstego korka aglomerowanego o gęstości ok. 340kg/m3. Dzięki temu świetnie sprawdzają się do zabezpieczania kół samochodów i maszyn w przemyśle, transporcie i logistyce. Powinny znaleźć się także w wyposażeniu przydomowego warsztatu.

Ekologiczny i wytrzymały korkowy klin pod koła

Czy funkcjonalność i ekologia mogą iść w parze? Taki jest nasz cel. Dbanie o środowisko to jeden z naszych priorytetów. Wierzymy, że produkty ekologiczne powinny być wynikiem zamkniętego cyklu produkcji i maksymalnego wykorzystania materiałów. Z tego powodu kliny korkowe to odpad poprodukcyjny, powstały przy wytwarzaniu korkowych taboretów. Sam korek należy do surowców odnawialnych, a jego zbiór i przetwarzanie nie obciąża środowiska śladem węglowym.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony