Tani i silny klej montażowy do korka DRAGON DREWNO KOREK 280ml

Dostępność: duża ilość
Czas dostawy: 2 dni robocze Przewidywany czas dostawy jest podany indywidualnie dla każdego produktu. Jeśli zależy Ci na dokładnej informacji o czasie dostawy interesującego Cię produktu, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie
Kod produktu:
DKMDK280
Cena: 26,90 zł / szt.
  Cena za litr = 96,07 zł
26.90
ilość szt.

Ocena 4.5 ( 45 ocen)

Opis

Klejenie korka? Dragon do drewna i korka – gotowy do użycia!

Wodoodporne, elastyczne i przede wszystkim wytrzymałe połączenie? Wybierz klej montażowy Dragon i problem masz z głowy! Nie plami klejonych powierzchni, więc nie musisz martwić się o brud. Gwarancja doskonałej przyczepności!

Czego można oczekiwać od kleju montażowego Dragon?

Przede wszystkim super wygodnej konsystencji pasty! Klej o jasno-brązowym kolorze posiada naprawdę szerokie zastosowanie w budownictwie – do użytku zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. To uniwersalny produkt do klejenia m.in. korka, drewna, czy kamienia. Dragon zdecydowanie ułatwi pracę przy przyklejaniu parapetów, progów, listew drewnianych i elementów dekoracyjnych. A do jakiego podłoża nada się najlepiej? Poradzi sobie m.in. z betonowym, cementowo-wapiennym, gipsowym, czy gipsowo-kartonowym.

Zanim rozpoczniesz przyklejanie…

Powierzchnie, na które będziesz nakładać klej, należy przede wszystkim oczyścić z zabrudzeń (kurz, tłuszcz) i wyrównać (jeśli jest taka potrzeba). Jeśli planujesz klejenie ciężkich przedmiotów, to z pewnością warto je unieruchomić – do czasu pełnego utwardzenia (pełną wytrzymałość łączenie uzyskuje po ok. 24 godzinach). Zanim rozpoczniesz pracę, polecamy również sprawdzić odporność materiału na działanie kleju (przynajmniej jedna z powierzchni powinna być porowata). Czy rozcieńczać klej? To częste pytanie, jakie słyszymy, jednak nie polecamy takich działań.

Jak używać kleju Dragon?

Przed użyciem należy odciąć końcówkę i nałożyć króciec dozujący. Przyklejanie najlepiej przeprowadzać w temperaturze od +5°C do +25°C. Klej można nanosić punktowo lub pasmami. Pamiętaj, aby niewielką ilość kleju (np. po kropli) nałożyć również na końce i rogi przedmiotów. Elementy, które kleisz, należy najpierw połączyć, a następnie rozłączyć i odczekać 10 minut. Po tym czasie ponownie mocno dociśnij klejone przedmioty. Po zakończeniu pracy należy przewietrzyć pomieszczenie i szczelnie zamknąć opakowanie z klejem. Pamiętaj, aby nie doprowadzać do zamrożenia kleju – produkt traci wtedy swoje właściwości.

Dane techniczne:

Gramatura: 280 ml

Typ opakowania: kartusz

Czas otwarty kleju: 20 minut

Czas wstępnego wiązania: 6 godzin

Czas pełnego wiązania: 12 godzin

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium