Korek w rolce 10mm x 1m x 7m

Dostępność: duża ilość
Czas dostawy: 2 dni robocze Przewidywany czas dostawy jest podany indywidualnie dla każdego produktu. Jeśli zależy Ci na dokładnej informacji o czasie dostawy interesującego Cię produktu, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie
Kod produktu:
RK-10U/RK1017
Cena: 681,90 zł / rola
  Cena za m2 = 97,41 zł
681.90
ilość rola

Ocena 4.5 ( 33 ocen)

Opis

Gwarancja jakości – rola korkowa 10mm x 1m x 7m

Rola korkowa 10mm x 1m x 7m to korek aglomerowany dostępny do zakupu na metry. Poznaj najważniejsze powody, dla których warto wykorzystać go w swoim domu, biurze oraz produkcji.

Po pierwsze, neutralność

Naturalny korek jest obojętny chemicznie. Nie wchodzi w reakcje z cieczami i nie przejmuje zapachów. Neutralność korka oznacza również całkowite bezpieczeństwo jego stosowania. Naturalny korek nie wydziela substancji potencjalnie szkodliwych. Dzięki tym zaletom może być stosowany nawet w wymagających gałęziach przemysłu.

Po drugie, ekologia

Ekologiczny charakter korka to nie pusty frazes. Oferowane przez nas produkty korkowe są przyjazne środowisku na każdym etapie produkcji, od zbioru surowca, po przetwarzanie i recykling. To zasługa tradycyjnej metody pozyskiwania kory dębowej, w czasie której nie jest uszkadzany trzon drzewa. W rezultacie zewnętrzna kory odnawia się co kilka lat. Podstawa tworzenia produktów korkowych to zawsze maksymalne wykorzystanie materiału i powstałych odpadów. Naturalny korek jest łatwy do recyklingu i przyjazny dla środowiska.

Po trzecie, ognioodporność

Korek należy do materiałów ogniotrwałych. W razie pożaru nie zajmuje się żywym ogniem, a w procesie spalania, nie wydziela szkodliwych substancji.

Po czwarte, dobry mikroklimat

Rola korkowa 10mm x 1m x 7m umieszczona na ścianie poprawia mikroklimat wnętrza. To zasługa antystatycznej właściwości naturalnego korka, dzięki której na jego powierzchni nie gromadzi się kurz. Co więcej, naturalny korek ma zdolność do regulowania poziomu wilgotności i temperatury powietrza. Nie zawiera tanin i białka, przez co nie jest podatny na gnicie, pleśń i działanie grzybów. W efekcie to jeden to jeden z najbardziej bezpiecznych materiałów wykończeniowych. Jeżeli chcesz stworzyć we wnętrzu dobry klimat, to zdecydowanie produkt dla Ciebie!

Po piąte, funkcjonalność

Naturalny korek to dobry izolator termiczny, akustyczny i antywibracyjny. Jest trwały i odporny na uszkodzenia, a także nieprzepuszczalny dla cieczy. Dzięki temu wykorzystasz go do dekoracji ścian, izolacji, produkcji i modelarstwa.

Dane techniczne

Grubość 10mm
Szerokość 100cm
Długość 700cm
Struktura drobnoziarnista
Frakcja granulatu 0,5-2mm
Gęstość > 240 kg/m3
Współczynnik przewodnictwa cieplnego 0,05 W/mK
Wartość oporu cieplnego 0,20 R/(m²K/W)
Wytrzymałość na rozciąganie > 800 kPa
Ściskanie < 45%
Rekuperacja > 80%

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium